Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Bronzen kandelaars 1870 2005
2 Bronzen kandelaars 1870

Resultaat:

400 EUR

Jugendstil schaal 2001
Jugendstil schaal
Startprijs 350 EUR
Geldkist 2004
Geldkist
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Bronzen dolk, 15e eeuw 2003
Bronzen dolk, 15e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Walzen-speeldoos 2000
Walzen-speeldoos

Resultaat:

1.200 EUR

Petroleumkachel 2435
Petroleumkachel
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Slee 2432
Slee

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Plafondlamp 2429
Plafondlamp

Resultaat:

110 EUR

Lampje 2490
Lampje
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Hangpetroleumlamp 2455
Hangpetroleumlamp

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Kapsetje 2436
Kapsetje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Doosje diversen 2447
Doosje diversen

Resultaat:

15 EUR

Kavel strijkbouten 2438
Kavel strijkbouten
Startprijs 15 EUR
Houtsnijwerk 7000
Houtsnijwerk
Startprijs 40 EUR
Kist divers ijzerwerk 2443
Kist divers ijzerwerk
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Diverse doosjes 2449
Diverse doosjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6 Wafelijzers 2453
6 Wafelijzers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kavels strijkijzers en standaards 2445
Kavels strijkijzers en standaards

Resultaat:

45 EUR

Metalen icoon, 18e eeuw 2166
Metalen icoon, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Metalen icoon, 19e eeuw 2148
Metalen icoon, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Collectie Godfried Boman 2039
Collectie Godfried Boman
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Messing lamp met tafel 2459
Messing lamp met tafel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Tinnen koffiekan 2466
Tinnen koffiekan

Resultaat:

20 EUR

2 Paraplu's 2481
2 Paraplu's
Startprijs 80 EUR