Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, leeuwin 5108
Bronzen beeld, leeuwin
Startprijs 120 EUR
Beeld 5118
Beeld
Startprijs 20 EUR
Houten beeld, bosduivel 5055
Houten beeld, bosduivel
Startprijs 180 EUR
Bronzen Quan Ying ca. 1920 5111
Bronzen Quan Ying ca. 1920
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Art Deco beeld 5126
Art Deco beeld

Resultaat:

70 EUR

2 Bronzen beeldjes 5125
2 Bronzen beeldjes
Startprijs 50 EUR
Houten beeld 5048
Houten beeld
Startprijs 140 EUR
Beeld, Alte Fritz 5127
Beeld, Alte Fritz
Startprijs 50 EUR
Samac beeld 5091
Samac beeld
Startprijs 125 EUR
Bronzen uil, Art Deco 5130
Bronzen uil, Art Deco
Startprijs 100 EUR
Compositie metalen figuur 5132
Compositie metalen figuur
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Compositie metalen figuur 5133
Compositie metalen figuur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek figuur, Athene 5134
Antiek figuur, Athene

Resultaat:

80 EUR

Bronzen beeld 5124
Bronzen beeld
Startprijs 60 EUR
Beeld 5131
Beeld
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Bronzen buste, naar Dali 5150
Bronzen buste, naar Dali

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen vogeltje 5151
Bronzen vogeltje

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Bronzen man op paard 5152
Bronzen man op paard

Resultaat:

200 EUR