Fleischmann 67320 Digital locomotief DB Cargo. Incl originele verpakking als nieuw.
Houten opbergkistje(incl sleutel) met diverse vakken begin 20e eeuw. 36x23x16,5cm
Messing haardstel met pook, tang, schepje, borstel en vonkenvanger
Salvador Dali, litho op papier met goudopdruk, paard met naakte vrouw 35x50cm. Cond.: U
Gesig. M. Rok, olieverf op paneel, uitbloeiende kastanjes 22x18cm.
Olieverf op linnen, gesig. W. Roelofs, jr., watergezicht cond.Goed, 36x28.5cm
Ongesig.(ca. 1930), olieverf op linnen, naakte vrouw. 58x70cm. Cond.: G
Jan Toorop 1923, litho op papier ingekleurd, Maria met kind 26x22cm. Cond.: M
C. Cornelisz, olieverf op paneel, strandgezicht 26x21cm. Cond.: U
Ets op papier, P.A. Nijgh(1876-1959 Enschede), gezicht op de veenplas, cond: goed, 50x41cm
J. Boussard Belgische school, olieverf op paneel, Belgische boerderij. 40x30,5cm. Cond.: G
G. Hofer, litho op papier, bloemstilleven ovaal. 82x38cm. Cond.: G