Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Fleischmann 67320 Digital locomotief
Resultaat: 70 EUR

Fleischmann 67320 Digital locomotief DB Cargo. Incl originele verpakking als nieuw.

Intellibox Basic met handboek
Resultaat: 140 EUR

Intellibox Basic met handboek. Geschikt voor 2-rail en 3-rail modelbanen. De Intellibox kan met alle digitale componenten van LocoNet gecombineerd worden.

Nationaal kassa
Resultaat: 400 EUR

Nationaal kassa, 442 K13 83

Houten opbergkistje
Resultaat: 20 EUR

Houten opbergkistje(incl sleutel) met diverse vakken begin 20e eeuw. 36x23x16,5cm

Haardstel met vonkenvanger
Resultaat: 15 EUR

Messing haardstel met pook, tang, schepje, borstel en vonkenvanger

Koperen waterpomp
Resultaat: 50 EUR

Koperen waterpomp met kraan H:74cm.

Koperen waterpomp
Resultaat: 50 EUR

Koperen waterpomp met kraan H:85cm.

6 lepels
Resultaat: 15 EUR

6 Verzilverde lepels in cassette

9 wekkers
Resultaat: 85 EUR

Kavel met 8 Junghans wekkers, en 1 Meiji wekker. Cond.: G

Litho
Resultaat: 100 EUR

Salvador Dali, litho op papier met goudopdruk, paard met naakte vrouw 35x50cm. Cond.: U

M. Rok, uitbloeiende kastanjes
Resultaat: 190 EUR

Gesig. M. Rok, olieverf op paneel, uitbloeiende kastanjes 22x18cm.

Olieverf op linnen
Resultaat: 60 EUR

Olieverf op linnen, gesig. W. Roelofs, jr., watergezicht cond.Goed, 36x28.5cm

B. Viegers, stadsgezicht
Resultaat: 250 EUR

Ben Viegers (Den Haag 1886 - 1947 Nunspeet), gemengde techniek op papier, stadsgezicht met gracht 18x26cm. Cond.: U

Naakte vrouw, olieverf op linnen
Resultaat: 100 EUR

Ongesig.(ca. 1930), olieverf op linnen, naakte vrouw. 58x70cm. Cond.: G

R. Fater
Resultaat: 60 EUR

Olieverf op linnen, gesig. R Fater, Vossenjacht, cond.Goed, 80x70cm

Jan Toorop, maria met kind
Resultaat: 140 EUR

Jan Toorop 1923, litho op papier ingekleurd, Maria met kind 26x22cm. Cond.: M

Litho op papier, zilverreigers
Resultaat: 20 EUR

Ongesig. litho op papier, zilverreigers 24x31cm.

C. Cornelisz, strandgezicht
Resultaat: 300 EUR

C. Cornelisz, olieverf op paneel, strandgezicht 26x21cm. Cond.: U

Ets P.A. Nijgh
Resultaat: 20 EUR

Ets op papier, P.A. Nijgh(1876-1959 Enschede), gezicht op de veenplas, cond: goed, 50x41cm

Alexander Gerardus Dieperink
Resultaat: 125 EUR

Alexander Gerardus Dieperink 1901 Amsterdam, Gouche op papier, carnavalsmaskers. 13x16cm. Cond.: U

Alexander Gerardus Dieperink, carnavalsmaskers
Resultaat: 125 EUR

Alexander Gerardus Dieperink 1901 Amsterdam, Gouche op papier, kubistische voorstelling. 24x30cm. Cond.: U

J. Boussard
Resultaat: 100 EUR

J. Boussard Belgische school, olieverf op paneel, Belgische boerderij. 40x30,5cm. Cond.: G

Hofer, bloemstilleven
Resultaat: 30 EUR

G. Hofer, litho op papier, bloemstilleven ovaal. 82x38cm. Cond.: G

Theo Wolvecamp,
Resultaat: 220 EUR

Theo Wolvecamp, geb.Hengelo, Zeefdruk op papier, abstracte compositie 40x55 cm, Cond.:U