Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Tablet met parelrand
Resultaat: 350 EUR

Zilveren tablet met parelrand en greepjes 925/000, 669gr.

doos lepeltjes
Resultaat: 125 EUR

Doosje met 12 antieke Hollandse zilveren lepeltjes,

6 lepels
Resultaat: 90 EUR

6 Zilveren tafellepels, 5 lepels van J.van den Broek,Amsterdam 1833 en 1 lepel van J.H.Tarner 1879. Alle model Hollands glad 363gr.

Zilverkleurige chocoladekan
Resultaat: 200 EUR

Zilverkleurige chocoladekan met houten handvat. Duits ca. 1890 zeer fraai gedecoreerd met mythologische voorstellingen.H29cm.,Ø20cm.

Kristallen flacon
Resultaat: 70 EUR

Kristallen flacon met zilveren dop ca. 1890, amandelgeslepen.10x4.5x3.5cm.

Flacon
Resultaat: 130 EUR

Flacon met zilveren dop

tabaksdoos
Startprijs 400 EUR

Zilveren gegraveerde ovale tabaksdoos 0835 ,AD 1861

sigarettendoos
Startprijs 230 EUR

Zilveren rechthoekige sigarettendoos 0835

Theezeefje
Startprijs 20 EUR

Zilveren handtheezeefje 0835

Bouilloir
Startprijs 250 EUR

Engelse verzilverde grote bouilloir op comfoor. Eind 19e eeuw

Zilverkleurig servies
Startprijs 60 EUR

Verzilverd servies, 5 delig

Bijbel
Startprijs 100 EUR

Bijbel uit 1884 met zilveren slot

6 Onderzetters
Startprijs 250 EUR

6 Zilveren onderzetters 0.925/000 505gr.ø8-10cm

Dienblad
Resultaat: 1.200 EUR

Zilveren dienblad met handgrepen, Empire-stijl. 925/000, 2370 gr. 46x36cm

Theestoof
Startprijs 330 EUR

Zilveren theestoof 925/000,ø18 H6cm,661 gr.

Schaaltje
Startprijs 260 EUR

Ronde zilveren schaal op bewerkte pootjes en bewerkte rand, 925/000 ø17cm H10cm, 439 gr

Schaaltje
Startprijs 100 EUR

Ovaal zilveren schaaltje. 0.925/000 192gr.23x10cm

Kandelaar 5-armig
Startprijs 900 EUR

Zilveren kandelaar 5-armig. 1775gr,sterling 925/000

Zilveren bord
Startprijs 250 EUR

Prachtig zilveren bord, met gecontouneerde rand 925/000, 567 gr.

2 Dolfijnvormige kandelaars
Resultaat: 240 EUR

2 Dolfijnvormige kandelaars, 1e gehalte, 925 zilver, 408 gr.

Zilveren juskom
Startprijs 200 EUR

Zilveren juskom, 925/000, 320 gr.

grote tuitkan
Startprijs 250 EUR

Grote zilveren tuitkan met houten greepje,925/000, 542 gr.

Schaaltje
Startprijs 90 EUR

Zilveren schaaltje, sterling 200 gr.

Bonbon schaaltje
Startprijs 100 EUR

Zilveren bonbonschaaltje, sterling 215 gr.