Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 cl. vazen
Resultaat: 65 EUR

2 cloisonne vazen met sokkel. Rozendecor 27xØ15cm.

cloisonné
Resultaat: 80 EUR

2 cloisonné vazen Asien ca. 1960 op houten voet gedecoreerd met vlinders en bloemen, 24x28xø14 cm.

Bronzen beeld
Resultaat: 40 EUR

Bronzen sculpture voorstellend moeder en kind,21e eeuw

Moeder en kind met zwaan
Resultaat: 50 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: moeder en kind met zwaan op een marmeren sokkel

aAonis
Resultaat: 30 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: een adonis. Eind 20e eeuw

vrouwelijke boeddha
Startprijs 65 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: vrouwelijke boeddha, op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw

Buste jonge man op sokkel
Startprijs 70 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: buste jonge man op maremeren sokkel. Eind 20e eeuw

meisje op tak
Resultaat: 60 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: meisje zit op tak, op maremeren sokkel. Eind 20e eeuw

Beeld
Resultaat: 40 EUR

Samak buste van een vrouw

Houten beeld Christus
Startprijs 275 EUR

Eieknhouten beeld van Jezus Christus (Heilig Hart beeld), gesig. J. Sys ca. 1900, 50x18x12 cm

Bronzen beeld, manfiguur
Startprijs 1.100 EUR

Bronzen beeld van manfiguur voorstellende "Lorenzo de medici" gem. Rolland a Paris 19e eeuw, 30x11x13cm

Bronzen portret
Startprijs 120 EUR

Bronzen portret, buste van een vrouwfiguur op houten sokkeltje. Frankrijk ca. 1880 H17cm x Ø7cm

Bronzen kloosterbel
Startprijs 200 EUR

Bronzen kloosterbel Vlaams 18e eeuw.,10x Ø10cm

Bronzen portret
Startprijs 775 EUR

Bronzen portret, buste van Marie Antoinette Frankrijk 19e eeuw. Gesig. Bulio, 0h28x14x8cm

Bronzen kandelaar
Startprijs 200 EUR

Bronzen kandelaar in barokstijl Frankrijk 18e/19e eeuw.,H45cm xØ15cm

Bronzen knoppenvijzel
Startprijs 120 EUR

Bronzen knoppenvijzel met stamper Hollands biedermeier ca. 1860, 12x12x20cm

2 bronzen siervaasjes
Startprijs 400 EUR

2 Bronzen siervaasjes op witmarmeren voetjes. Frankrijk 19e eeuw.H17cmx Ø 7cm

2 palmhouten beeldjes
Startprijs 200 EUR

2 Palmhouten Japanse vrouwenfiguurtjes ca. 1900,H 15-16cm xØ 5.5cm

Eiken beeld Christus
Startprijs 400 EUR

Eiken religieus beeld met voorstelling van "De Zegende Christus". Hollands/Vlaams 19e eeuws.58x26x6cm

Ivoren beeldje
Startprijs 350 EUR

Ivoren beeldje(antiek) van een Chinese vrouwfiguur met lotusbloem 19e eeuw.H 24cm

2 Houtsnijwerken
Startprijs 20 EUR

2 Houtsnijwerken beelden aziatisch

3 figuren
Resultaat: 50 EUR

Bronzen kunstwerk in de vorm van 3 figuren samen gesmolten, staand op een voet voorstellend een zonnewijzer, groen gepatineerd. ø10 cm H21 cm.

laaf op blad
Resultaat: 80 EUR

bronzen sculpture, voorstellend: laaf op blad

Bronzen sculpture jachthond
Startprijs 300 EUR

Bronzen sculpture van jachthond gesig. J. Mene ca. 1900.