Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen buste van een vrouw
Resultaat: 110 EUR

Porseleinen buste van een vrouw begin 19e eeuw. Duits gemerkt. kleine beschadiging. 12,5x7x6cm.

Vaas
Resultaat: 600 EUR

Plateel vaas (3446 Unique metallique) K.P.Z. 23,5xØ16cm. Cond.: U

Jacht barometer
Resultaat: 180 EUR

Barometer in jachtstijl omstreeks 1880 massief eiken, bewerkt met 2 snippen,keilerkop en vruchten, 75x48x13cm.

Schaakspel
Resultaat: 20 EUR

Schaakspel compleet ingelegd. Alle schaakstukken aanwezig.

5 Delen kristal en glas
Resultaat: 15 EUR

5 Delen kristal en glas

Wedgwood
Resultaat: 360 EUR

Wedgwood eetservies ca. 1960. 4x soepkommen, 4x ontbijtborden, 4x grote borden, vlees- en aardappelschaal, juskom en asbak. Allen gedecoreerd met draken en vruchten.

Aspergeschaal
Resultaat: 40 EUR

Aardewerk aspergeschaal, omstreeks 1880, 24x14x5.5cm.

Clown
Resultaat: 100 EUR

Porseleinen Pierrot Art-Deco Duitsland (6084). 15,5x12x8cm. Cond.: G

2 borden
Startprijs 70 EUR

2 Borden mislukte revolutie 1914-1918

2 cl. vazen
Resultaat: 65 EUR

2 cloisonne vazen met sokkel. Rozendecor 27xØ15cm.

cloisonné
Resultaat: 80 EUR

2 cloisonné vazen Asien ca. 1960 op houten voet gedecoreerd met vlinders en bloemen, 24x28xø14 cm.

kavel div.keulse potten
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 9 kleine keulse potten met blauw beschilderd en 4 kleine keulse kannetjes.

Tapijt
Resultaat: 25 EUR

Handgeknoopt tapijt, 150x78cm.

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 550 EUR

Vuurvergulde pendule Frankrijk 1860 met ridderfiguur. Frontdecor met schild en diverse steekwapens.

Klokje
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten tafelklokje met maanstand en dubbele bel, Engelse stijl van het merk WUB 30x12x15cm.

Pub klok
Resultaat: 160 EUR

Engelse pubklok,ø38cm,

Zwijnenkop
Resultaat: 330 EUR

Zwijnenkop 20ste eeuw

reiswekkertje
Resultaat: 300 EUR

Messing reiswekker Frankrijk rond 1900. 14x6x8cm.

Muntenkabinetje
Resultaat: 40 EUR

Chinees Lak-muntenkabinetje, gedecoreerd met bloemen en vogels, ca. 1900. 30x30x16cm.

Halve maantafel
Resultaat: 90 EUR

Wortelnoten halve-maan tafel met 2 lades ca. 1970. Met bronzen delen en intarsia. 65x35x73cm.

doos div.verpleegspulletjes
Resultaat: 10 EUR

Doos div.verpleegspulletjes

Messenset
Resultaat: 90 EUR

24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.

Fleischmann 7897 N "piccolo"
Resultaat: 160 EUR

Fleischmann 7897 N "piccolo" gelim. editie, bestaande uit "Damflok mit tender 39 105", "Postwagon 99 511 groen, 4x Personenwagon groen 49 001, 41 504, 61 42 en 62 049". Inclusief originele verpakking....

Minitrix 12127 locomotief
Resultaat: 150 EUR

Minitrix 12127 Zwitserse krokodil bruin/zilvergrijs. Geen originele verpakking.