Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schaakspel
Resultaat: 20 EUR

Schaakspel compleet ingelegd. Alle schaakstukken aanwezig.

doos div.verpleegspulletjes
Resultaat: 10 EUR

Doos div.verpleegspulletjes

Messenset
Resultaat: 90 EUR

24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.

Fleischmann 7897 N "piccolo"
Resultaat: 160 EUR

Fleischmann 7897 N "piccolo" gelim. editie, bestaande uit "Damflok mit tender 39 105", "Postwagon 99 511 groen, 4x Personenwagon groen 49 001, 41 504, 61 42 en 62 049". Inclusief originele verpakking....

Minitrix 12127 locomotief
Resultaat: 150 EUR

Minitrix 12127 Zwitserse krokodil bruin/zilvergrijs. Geen originele verpakking.

Fleischmann 67320 Digital locomotief
Resultaat: 70 EUR

Fleischmann 67320 Digital locomotief DB Cargo. Incl originele verpakking als nieuw.

Intellibox Basic met handboek
Resultaat: 140 EUR

Intellibox Basic met handboek. Geschikt voor 2-rail en 3-rail modelbanen. De Intellibox kan met alle digitale componenten van LocoNet gecombineerd worden.

Nationaal kassa
Resultaat: 400 EUR

Nationaal kassa, 442 K13 83

Houten opbergkistje
Resultaat: 20 EUR

Houten opbergkistje(incl sleutel) met diverse vakken begin 20e eeuw. 36x23x16,5cm

Haardstel met vonkenvanger
Resultaat: 15 EUR

Messing haardstel met pook, tang, schepje, borstel en vonkenvanger

Koperen waterpomp
Resultaat: 50 EUR

Koperen waterpomp met kraan H:74cm.

Koperen waterpomp
Resultaat: 50 EUR

Koperen waterpomp met kraan H:85cm.

6 lepels
Resultaat: 15 EUR

6 Verzilverde lepels in cassette

9 wekkers
Resultaat: 85 EUR

Kavel met 8 Junghans wekkers, en 1 Meiji wekker. Cond.: G

Verzilverd vliegtuig
Geen vanafprijs

Verzilverd vliegtuig op poot eind 20e eeuw 23x18x12cm.

Pop met stoeltje e.a.
Resultaat: 25 EUR

Kinderpop met stoeltje en diverse poppenspulletje o.a. serviesje

Servies
Resultaat: 10 EUR

Duits koffieservies 10 persoons

glazen
Startprijs 25 EUR

6 Kristallen wijnglazen

3xgeelkoper
Resultaat: 50 EUR

3 diverse geelkoperen jachthoorns

Kavel divers
Resultaat: 30 EUR

Aardewerken serviesje gem. Societe Kermiek Maastricht, beschilderd met bloemdecor, 6 kop en schotels, theepot, suiker en melkkannetje, bronzen knopvijzel en 2 aardewerken vazen.

tinnen bord
Resultaat: 35 EUR

Kapitaal tinnen bord met graveerwerk van Henri IV in gevechtskleding en zwaard in de hand Ø40 cm.

3 oude sloten
Geen vanafprijs

3 Oude sloten uit kisten en kasten eind 18e eeuws. Smeedijzer zonder sleutel.

Heksenketel
Startprijs 80 EUR

Heksenketel,ca 1950-1960,26x ø18cm.

Boeddha vrouw
Resultaat: 140 EUR

Boeddha, metaal,H 45cm.