Robijn briljant ring GG 750/000 met een fijne robijn 0.85 ct,en 34 briljanten 0.71 ct.,River/Loepzuiver,ø53, 6.1 gr.
Ring RG 585/000 met een robijn 1 ct. in goede kleur en briljanten 0.75 ct W/VSI, ø54, 4.9 gr.(voormalige verk.prijs €1.480,-)
Robijn-briljant armband GG 585/000 met 32 robijnen en 32 diamanten 0.32 ct W/SI, L 19 cm, met kastslot en veiligheidsacht, 11.2 gr(voormalige verk.prijs €1.950.-)
Robijn 2.05 ct ,druppelvorm 9.8x7.25x3.25 mm,intensief rood-violet, zeer goede kleurverdeling, kwaliteitsklasse zeer goed (AAA), expertise €2.660.-
Hanger WG 750/000 met een briljant 0.33 ct,W/SI aan een ketting WG 750/000 L 43 cm,7.5 gr.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, cilindergang, sleutel ontbreekt
Zilveren vestzakhorloge ca. 1890 ,Waltham Mass. sleutelopwinding. met secondenwijzer Incl. sleutel
Zilveren lantaarntje bevestigd aan zilveren standaard Portugal gekeurd ca. 1900, 415 gr. H24cm. Ø11cm.
12 vleesmesjes art deco met zilveren heft en 12 vorkjes art deco met zilveren heft
Zilveren roomschaaltje op drie pootjes 19e eeuws.85gr., H 4.5gr.,Ø9cm.
Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.
Antiek vestzakhorloge in metalen kastje met lakwerk van gouden bloempjes ca. 1900, Ø 3 cm.
14krt. bi-colour gouden rozetring bezet met smaragd en briljanten 2,5gr. Ø51mm.
Staaf brosche GG750/000AU (Meesterpunt) bezet met 1 briljant druppel en 5 briljanten 0.291ct. TW/VS L 100mm, 8.1 gr.
Hanger GG 750/000 met een ovale koraal gem 30x20 mm, 11.5 gr. 45x27 mm.
12 Zilveren petit-four schaaltjes buitenl. gek. (900) ca. 1920 met kabelrand.442 gr. Ø10cm.
Zilveren 835/000. roomkannetje met zwart gekleurd handvat ca. 1920 , 100 gr., H 8 xØ6cm.
Zilverpleet ajourbewerkt hengselmandje Hollands ca. 1900, Ø20 x 7cm.
Gedeeltelijk verguld zilv. wandelstokknop versierd met libelle's en bloemen. Ond. gek. 19e eeuw 55 gr., 8x Ø4.5 cm..
Zilveren wandelstokknop versierd met boeddhafiguren ca. 1900, 22gr., Ø 3cm.
Zilveren parasolhandvat met fraai gedreven voorstelling. Adres: E. Brahny - Croonenberghs / Luik (B) ca. 1880, 90 gr., 20 cm.lang
Herenpolshorloge GG 750/000, Swiss made, briljant lunete ca.0.70ct TW/VS, champagnekleurige wijzerplaat,bruine leren band
Zilveren sierlepel met Rembrandtieke voorstellingen Holl. gek. 1912.L 15cm., 30 gr.
Verzilverd roomstelletje met 2 lepeltjes en een verzilverde coupe. Midden 20e eeuw
Herenpolshorloge,roseG585/000 Poljet,bordeauxrode wijzerplaat,leren band
Zuidzee parel ketting, barok model,ø10-12 mm, met slot GG 585/000, L 44.5 cm.
Parel(zuidzee) ketting met magneet sluiting (patent Lange Austria) Zilver 925/000 verguld, parels in barok vorm met natuurlijke kenmerken.parels 11-17 mm, L 46 cm
Ring GG 750/000,Ø56, bezet met een zuidzee parel 14mm,16gr.