Champagnekoeler met 6 glazen. Champagne Pommery Reims France.
2 Zilverkleurige wijnfleshouders. 1x in de vorm van een gevlochten mand. 1x in de vorm van een slee.
Defect zoeker voor machines, turbines, dynamo's etc. Voor de oldtimer bezitter. NP: 150 euro
Japans Tableau van 2 personen in een tuin. Hout met diverse steensoorten ingelegd. Mooie kwaliteit rond 19e eeuw. (1 stukje ontbreekt). 35x18x1cm. Cond.: G
Vertinde jugendstil schaal ingelegd met tegel voorzien van bloemdecor
3 Complete kalenders van Roessel en Co Amsterdam 20-er en 30-er jaren. 1x KRO omroepkalender 44x28cm. 1x 45x25cm. 1x Europa-Zuid Amerika lijn 44x29,5cm. Alle ongebruikt.
Staande opaline petroleumlamp met bedrukte voorstelling (binnenglas ontbreekt)
5 Passers in etui, 3 losse passers en een doosje met ca. 40 pennen o.a. Parker.
Metalen oude wandelstok met zilveren dop begin 20e eeuw. H:98cm. Cond.: G
Aziatische wandelstok ca. 1900 met ivoor of been in de vorm van een slang. H: 89cm. Cond.: G
Afrikaanse wandelstok van tropisch hout met negervoorstelling. H:86cm Cond.: G
Antieke Aziatische bamboe pijp. Zilveren mondstuk en rijkelijk besneden. Cond.: U
1x Wandelstok met chinese voorstelling. 1x wandelstok met parelmoer ingelegd. 1x paraplu met natuurstenen grip. begin 20e eeuw. Cond.: G
7 Oude pijpen van hout, meerschuim, aardewerk en koper uit Azie en Nederland 19e en 20e eeuw. div. afm.
Schildpaddoosje met een uitgewerkte schildpaddraak op het deksel ca. 1900. Japans of Chinees(kleine barstjes). 9x6x4,5cm.
Schildpad doos met goudbeschildering ca. 1900, bamboe met een vogel afgebeeld(beschadigd. Japans. 18x9x5,5.
2 Antiek schildpad uitklapbare sieradendoosjes ca. 1910. Scharniersysteem is defect maar wel te repareren. 7x11x8cm en 6,5x10x6,5cm
Art deco borstelsetje met een facet geslepen spiegeltje en zilveren initialen. ca. 1930. 33x27cm.
Doos divers kinderspeelgoed, o.a: dambord compleet, diverse dominospellen, kwartetten,puzzels en kaartspellen
Divers oud speelgoed. 1x ijzeren carrousel. 1x gietijzeren koets met paarden. 1xspaarpotje. 1x opbergdoosje. 1x setje dobbelstenen. Cond.: G
Poppenhuis meubelset, messing met porseleinen plaatjes. bestaande uit 2 bankjes, schommelstoel, en tafeltje met 4 stoelen. Cond.: G
3 Spaarpotten Art Deco Fobrux geemailleerd. H: 1x 14,5cm, 2x 13,5cm.
Staten bijbel Oude en Nieuwe Testament- van Ravestijn 1637
Nieuwe Testament Hartgers 1653- in originele 17e eeuwse band met messing beslag. Prachtige kwaliteit
Jugendstil plaquette (Christus op metalen relief). eiken lijst, 48x54cm.
2 Perzische kannen ca. 1900. (Koffie en thee) koper filigrain met gekleurde stenen. 10x14x8cm. en 12x18x10cm.
3 Houten houders begin 20e eeuw gemaakt van div. houtsoorten. 10x9x3cm, 13x3,5x6,5cm en 10x6,5x1cm. Cond.: U
Verzilverde 3 armige kaarsenstandaard op voet H.50cm