19e Eeuws mahonie juwelenkistje met bronzen klauwpootjes. compleet. 22x13,5x14cm. Cond.: G
Eiken houten kapstok met snijwerk en leeuwekoppen, 6 haken, ca.1900. 96x20x39cm
Een eikenhouten gezwarte ovalen spiegel met facet geslepen spiegel. ca. 1920. 82x56cm.
Uittrek/coulissentafel Duits ca. 1840 Lodewijkstijl. Beuken en mahonie opgelegd. Uittrekbaar tot ca. 3m. Geen inlegbladen. 113x85x73cm.
Ronde mahoniehouten salontafel, ø100 cm.,H.56 cm. blad massief, poot fineer.
Eiken Duitse staande klok ca. 1910. Deur met facet geslepen glas.190x53x27cm.
Art Nouveau klokkenstel van verschillende kleuren natuursteen met gedreven bronzen relief (beschadigd). Cond.: R
Massief eiken Empire secretaire. Holland ca. 1820. Interieur met vele schuiflaadjes en tabernakeldeurtje. 96x51x152cm.
Louis Quinze stijl armleunstoel 70-er jaren. Notengekleurd beukenhout. 107x66x60cm.
Een zwart gekleurde ronde spiegel met facet geslepen spiegel. ca. 1930. Ø38cm.
Schuine klepsecretaire Engels ca. 1780 met wortelnoten opgelegd. Prachtig interieur met tabernakel deurtje, keldertje en 6 kleine lades. Geheel gerestaureerd en gepolitoerd. 102x50x97cm.
Een rechthoekige spiegel met bruine lijsten en goudkleurige randjes met facet geslepen spiegel. ca. 1910
Massief teakhouten handwerktafel Indonesie ca. 1940. handgestoken met div. figuren. 51x40x65cm.
Eikenhouten buffetkast Henry II, Frankrijk ca. 1890. Deels gefineerd. 140x50x252cm.
Rond Engels bijzettafeltje uit massief eiken opgedraaide 3-spants poot. 71xØ61cm.
Zeeuwse kast, massief eiken in renesaince stijl. Front met 6 gestoken panelen in diverse uitvoeringen. Omstreeks 1880.Hoogwaardige kwaliteit
1x Kampfer kist uitgesneden 25x14x12,5cm. 1x Aziatische kist met slangen en paradijsvogels 20x20x7cm.
Vergulde spiegel met facet geslepen spiegel ca. 1930 Frankrijk. Boven een uitgesneden kroon met bloemdecor. 77x142cm.
Renesaince stijl kussenkast,met 3 besneden koppen in koplijst, 197x160x55 cm
Eikenhouten rolluikkastje ca. 1920. Van notenkleurig beukenhout.
Wortelnoten barok vitrinekast ca. 1960. Gerestaureerd; Bovenkast oud, onderkast later. 115x43x202cm.