Blauw chinees porseleinen schotel, Qianlong (haarscheur) ø 23 cm
Wit met blauw aardewerk theeservies, decor "Castilla" en gemerkt P.Regout Maastricht ca. 1900.
Twee blauw aardewerk schotels, 50 jarig huwelijk Juliana en Bernhard, ø 24 cm
6 Bordjes ,2 katten ,glazen doos en chinees bord
Glazen schaal met gietijzeren hengsel 1e helft 20e eeuw. 25x52cm. Cond.: G
2 kristallen karaffen waarvan 1 antieke. 33xØ13cm en 27xØ13,5cm(Antieke). Cond.: U
Bonbonschaaltje 14xØ9cm. en een kristallen whiskeykaraf van geslepen kristal. 26x9x9cm.
6 borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw
2 Karaffen(H: 40cm en 36cm) en 7 glazen(H: 2x25cm en 5x20cm) eind 20e eeuw van geslepen glas. Handbeschilderd mooie kwaliteit.
Vaasje van glas, beschilderd en porseleinen kaarsenstandaard met ooievaardecor
1 Jugendstil koektrommel met vertinde houder, 1 art deco koektrommel met messing houder. Begin 20e eeuw.
6 Delig koffieservies, Kaiser Thuringen ong 1960, met botervloot, jus kom en 2 dekschalen
2 antieke porseleinen Chinese schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø22,5cm. Cond.: G
Blauw Chinees aardewerken juskom ca. 1880-1900. oortje is gerepareerd. 6x22x11cm.
Serviesje satsuma ca. 1920 bestaande uit; 1x koffiekan, melk-&suikerpotje, 4 kop en schotels. Cond.: G
4 Chinese porseleinen schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø13cm. Cond.: G
3x Kop en schotel China 18e eeuws Chien Lung. Blauw met bloemenmotieven, minimale bschadigingen. Schotels: Ø13cm. Kopjes: 5xØ8cm.
Kutani rijstkom met figuren beschilderde ring. 5,5xØ13,5cm. Fijne beschildering.
4 grote rijstkommen 19e eeuws, capuzijner binnenkant met vismotieven.
Imari porselein 18e eeuws. 2 schotels en 6 kopjes, mooie kwaliteit kleine beschadigingen. Cond.: R
Chinees porselein 19e eeuws. 7 koppen, 2 schotels en een eierschaal. (kleine beschadigingen). Kopjes: 9xØ9cm. Schotels: Ø13cm. Cond.: R
Japans handbeschilderd poreseleinen serviesje, minimale beschadiging. mooie kwaliteit begin 20e eeuw. Cond.: G
4 Kopjes en schotels China 18e eeuws met motieven van figuren en landschappen. Chien Lung. Schotels: Ø11,5cm. Kopjes: Ø7cm.
4 Kopjes en 3 schotels. China 18e eeuws peterselie decor. Kang Shy schotels met lichte beschadigingen. Schotels: Ø14cm. Kopjes: 5xØ8cm.
2 Kop en schotels voor thee. China 18e eeuws met bloemmotieven. Schotels: Ø11,5cm. Kopjes: 4xØ7cm.
2 Kutani theekannetjes met fijne bschildering(landschapsdecor). Japans ca.1900, 1 handgreep is gelijmd.
6 Theekopjes China 18e eeuws. ca. 1750. Beschilderd met landschapsdecor. 3,5xØ6cm.
17e Eeuws Chinees blauw bord met afbeelding van een haas ca.1680. Rand gerestaureerd +scheurtje. 6xØ31cm. Cond.: R