Cornelis de Bruin (1870-1940), stadsgezicht van Amsterdam met figuren en kerk. 100x70cm
Louis Stutterheim 1873-1943 Den Haag, olieverf op karton 30x40cm Cond.: U
Gesig. J. Altink, gemengde techniek op papier, bosgezicht 50x70cm. Cond.: G
Jaap van Kregten 1871-1937 Den Haag, olieverf op linnen, Twents landschap met boerderij en koeien, 50x70 cm. Cond.:U
Jaap van Kregten (1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, Twents landschap met stenderkastmolen. 50x70cm. Cond.: U
Gesig. Johannes 1950, olieverf op linnen, Boerenhoeve. 40x60cm. Cond.: G
Gesig. E. Klausen, olieverf op paneel, Rivierlandschap met boerderij. 24x18cm. Cond.: R
Theo Wolvecamp, geb.Hengelo, Zeefdruk op papier, abstracte compositie 40x55 cm, Cond.:U
Jaap van Kregten (1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, Twents landschap met koeien, 60x80cm. Cond: G
Bertus Baaijens Enschede naar Ruysdael, olieverf op linnen 60x90 cm. Cond.:U
Fransico Miralles(1848 Valencia-1901), olieverf op linnen. Genre; schilder van portretten. Bekende Spaanse impressionist(diverse prijzen ontvangen). 29,5x40cm. Cond.: U
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen,"De Dinkel in de winter" 30x40 cm. Cond:U
V. Reichelt, olieverf op linnen, portret van een naakte dame. Cond.: G
N. Pieneman, schilderij op paneel, voorstellende strandtafereel, 1844. incl. map met fotomateriaal. 28x23,5cm.
Klaas Bernink, litho op papier, boerderij in de winter. 42x61cm. Cond.: G
Gesig. v. Beek, olieverf op paneel, stadsgezicht Amsterdam 24x30cm. Cond.: U
J.H. Weijns(1864-1945 Rotterdam), aquarel op papier, portret van een heer. 39x45cm. Cond.: U
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Watermolen van Haaksbergen" 24x30cm. Cond:U.
Gesig. Johan ter Horst, olieverf op linnen, Twentse Hoeve, 60x80 cm. Cond.:G
S. Coleman(1916-1995 Ierland), olieverf op linnen, landschap Ierland. 60x80cm. Cond.: U
Gesig. J ten Cate, olieverf op linnen, bosgezicht met paard en wagen. 50x70cm. Cond.: U
Bert Henri Bolink (1876-1950 Enschede), olieverf op linnen, boerin met kippen. 55x44cm. Cond.: G
Cornelia van der Hart(1851-1940 Den Haag), olieverf op paneel, danseres met tutu. 12,5x19,5cm. Cond.: U
Gesig. Max Drechsler 1933 olieverf op linnen , landschap hooi binden 50x72 cm, Cond.:R
Ond. gesig. aquarel, terras met parasol 22x32cm. Cond.: G
B. Genzmer(1858-1927 Duitsland). oliever op linnen(stukjes verf af), portret van een meisje. 64x47cm. Cond.: R
J. Diepeveen, olieverf op paneel, Enschede tulp. 50x35cm. Cond.: U
Theo Goedvriendt (1879-1969 Warnsveld), olieverf op linnen, paddestoelen. 35x42cm. Cond.: G
Bertus Baaijens Enschede olieverf op linnen, "Dinkel bij de Lutte" 40x50 cm. Cond.:U
Ongesig. olieverf op paneel, Kerkinterieur 19e eeuws 40x60cm. Cond.: G
Gesig. Duseppa?, olieverf op linnen, Italie waarschijnlijk Venetie. 35x24,5cm. Cond.: G
Wim Helden(1892-1966 Hattem), olieverf op linnen, landschap. 18x24cm. Cond.: U
Gesig. A. van Dijk, olieverf op linnen, landschap met brug en rivier (Belgie). 35x45cm. Cond.: R
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "De Bommelas"40x50 cm. Cond.:U
A.S.G.Steinhage, batik op zijde, clowns. 32x63cm. Cond.:G (oude aankoopprijs : 3.720 gulden).
Gesig. M. Corper, olieverf op linnen, landschap met figuren. 61x41cm. Cond.: G
Jan Rijlaarsdam(1911-2007 Hilversum), olieverf op linnen, winters stadsgezicht met figuren. 40x50cm. Cond.: U
Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978), olieverf op paneel, rivierlandschap. 50x44cm. Cond.: G
Johan Adolph Rust (1828-1915), aquarel op papier, landschap met dorp. 41x25cm. Cond.: G
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Singraven Denekamp" 40x50 cm. Cond.:U
Fedor van Kregten(1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, boerenhoeve met koeien, 50x70cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol(1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, de watermolen van Haaksbergen, 45x60cm. Cond.: U
Hermanus Jan Hendrik Rijkelijkhuysen 1813-1883 Utrecht, olieverf op linnen, landschap met figuren 38x52cm. Cond.: G
Gesig. J. Veen, olieverf op linnen, landschap met molen in de Haagse school stijl. Cond.: U
Gesig. Robbers, olieverf op linnen, landschap met bomen 40x80cm. Cond: G