Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Daniels, magere brug Amsterdam 1179
Daniels, magere brug Amsterdam

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
B. Viegers, stadsgezicht 1230
B. Viegers, stadsgezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
C.A. Assendelft 1259
C.A. Assendelft

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Frans Hoos, stadsgezicht 1200
Frans Hoos, stadsgezicht

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
A. Herkemans 1192
A. Herkemans

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
E. van den Burgh 1247
E. van den Burgh

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
H.Frauenfelder 1258
H.Frauenfelder

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
schilderij, Unger 1274
schilderij, Unger

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Theo Wolvecamp, 1008
Theo Wolvecamp,

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Picasso 1088
Picasso

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouache op papier, steenhouwers 1283
Gouache op papier, steenhouwers

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Stilleven met kruiken 1284
Stilleven met kruiken

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
v. Beek, stadsgezicht A'dam 1016
v. Beek, stadsgezicht A'dam

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
M. Rok, uitbloeiende kastanjes 1241
M. Rok, uitbloeiende kastanjes

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
olieverf A.  Franke 1162
olieverf A. Franke

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Gesig. F.B., landschap met koeien 1234
Gesig. F.B., landschap met koeien

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Jean Martin 1187
Jean Martin

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gesign. H.Hermans 1255
Gesign. H.Hermans

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
E. Rabbers, stilleven 1279
E. Rabbers, stilleven

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Jan Toorop, maria met kind 1182
Jan Toorop, maria met kind

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Hollandse winter 1137
Hollandse winter

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Frans Hoos, boerenhoeve 1191
Frans Hoos, boerenhoeve

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Berthy 1097
Berthy

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Alexander Gerardus Dieperink, carnavalsmaskers 1123
Alexander Gerardus Dieperink, carnavalsmaskers

Resultaat:

125 EUR