02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

A. van Dijk, brug en rivier 1033
A. van Dijk, brug en rivier

55 EUR

Robbers, landschap met bomen 1047
Robbers, landschap met bomen

50 EUR

Aquarel met potten 1087
Aquarel met potten

50 EUR

Wilde bomen 1118
Wilde bomen

50 EUR

Polderlandschap 1164
Polderlandschap

50 EUR

Olieverf op linnen 1186
Olieverf op linnen

50 EUR

Johannes, boerenhoeve 1006
Johannes, boerenhoeve

45 EUR

v. Kregten landschap met koeien 1009
v. Kregten landschap met koeien

40 EUR

De Venne 1228
De Venne

40 EUR

J.R. Wequalin 1204
J.R. Wequalin

36 EUR

P.Horak 1036
P.Horak

35 EUR

A. Sleeswijk, boerenhoeve 1058
A. Sleeswijk, boerenhoeve

35 EUR

Hockeren '45, boerderij 1063
Hockeren '45, boerderij

35 EUR

Poldergezicht met molen 1074
Poldergezicht met molen

35 EUR

landschap met molen 1077
landschap met molen

35 EUR

E.Klausen, rivierlandschap 1007
E.Klausen, rivierlandschap

30 EUR

A.S.G.Steinhage 1037
A.S.G.Steinhage

30 EUR

Hofer, bloemstilleven 1082
Hofer, bloemstilleven

30 EUR

2 Pentekeningen 1093
2 Pentekeningen

30 EUR

Leo Lechevailier 1127
Leo Lechevailier

30 EUR

Prent van een meisje met pop 1131
Prent van een meisje met pop

30 EUR

gravure 1175
gravure

30 EUR

Schilderij 1231
Schilderij

30 EUR

ets, H.E. Roodenburg 1238
ets, H.E. Roodenburg

30 EUR