02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

Litho van Otto Eerelman 1129
Litho van Otto Eerelman

25 EUR

Schilderij Nico Zwiers 1242
Schilderij Nico Zwiers

25 EUR

Schilderij Nico Zwiers 1244
Schilderij Nico Zwiers

25 EUR

7 Etsen Anton Reuvers 1297
7 Etsen Anton Reuvers

25 EUR

Ed Lespeneny 1091
Ed Lespeneny

20 EUR

Ets P.A. Nijgh 1134
Ets P.A. Nijgh

20 EUR

Litho op papier, zilverreigers 1174
Litho op papier, zilverreigers

20 EUR

Schilderij Nico Zwiers 1249
Schilderij Nico Zwiers

20 EUR

Prent van een meisje met hoed 1233
Prent van een meisje met hoed

14 EUR

Italiaanse aquarel op papier, verliefd paar 1110
Italiaanse aquarel op papier, verliefd paar

10 EUR

Suzie Norburg 1213
Suzie Norburg

10 EUR

Herman Stap 1219
Herman Stap

10 EUR

Boerenhoeve 1221
Boerenhoeve

10 EUR

Jiwa 30-er jaren 1239
Jiwa 30-er jaren

10 EUR