Bronzen sculpture, voorstellend: dame met eenden, op marmeren sokkel
Bronzen beeld van een "Marley Horse" gesig. Coustou. Frans 19e eeuws, H40x32x15cm.
Aziatische bronzen wierrookhouder, brons bruine patina. 21xØ21cm. ca. 1900 cond.G
Bronzen sculptuur met marmeren sokkel van een hond staande op een waterbak. Eind 20e eeuw 20x15x25cm.
Bronzen sculptuur van een haan op marmeren sokkel eind 20e eeuw. 20x14x33cm.
Bronzen sculptuur op marmeren sokkel van een dame met bloemenmand. Gesig. R. Valton eind 20e eeuw 28xØ13cm.
Bronzen sculptuur op marmeren voet van een spelend meisje 23xØ10cm.
Antieke bronzen miniatuurpotje ca. 1900 (uitgewerkt). 3,5x4,5x3,5cm. Cond.: U
2 stenen figuren. 1x leopard (Egyptisch motief) beschadigd 29x16x8cm. Cond.: S. 1x heilig figuur 33x10x6cm. Cond.: G
Antiek ivoren borstbeeld. Afrikaans portret van een vrouw. 12x3x4cm. Cond.: G
6 Delen antiek ivoor. 5x messenleggers 8,5x3x3cm. Cond.: U. 1x ivoren handvat van een wandelstok. 9,5xØ4cm.
Antiek ivoren figuur, portret van een meisje, mooie kwaliteit. 20x10cm. Cond.: G
Etui met ivoren schrijfgerei 19e eeuws. (7 voorwerpen). Cond.: G
Ivoren buste(antiek) van een Afrikaanse vrouw. fijn uitgewerkt. gesig. Dambi Lapes. Met console 24x10x10cm. Cond.: U