Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

dame met eenden
Resultaat: 60 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: dame met eenden, op marmeren sokkel

naakte vrouw
Startprijs 720 EUR

Bronzen figuur, naakte vrouw 19e eeuw H 70cm

Bronzen beeld, Marley Horse
Startprijs 900 EUR

Bronzen beeld van een "Marley Horse" gesig. Coustou. Frans 19e eeuws, H40x32x15cm.

Diana met hert
Startprijs 2.400 EUR

Bronzen figuur, Diana met hert 19e eeuw,H61cm.x29x20

Bronzen beeld
Startprijs 250 EUR

Bronzen sculpture voorstellend naakte vrouw liggend op kussen

Bronzen wierrookhouder
Geen vanafprijs

Aziatische bronzen wierrookhouder, brons bruine patina. 21xØ21cm. ca. 1900 cond.G

Bronzen hond
Resultaat: 50 EUR

Bronzen sculptuur met marmeren sokkel van een hond staande op een waterbak. Eind 20e eeuw 20x15x25cm.

Bronzen haan
Resultaat: 100 EUR

Bronzen sculptuur van een haan op marmeren sokkel eind 20e eeuw. 20x14x33cm.

kandelaars
Startprijs 220 EUR

Stel bronzen empire kandelaars,19e eeuw, H24cm.

Bronzen dame
Startprijs 60 EUR

Bronzen sculptuur op marmeren sokkel van een dame met bloemenmand. Gesig. R. Valton eind 20e eeuw 28xØ13cm.

Bronzen Maria met kind
Resultaat: 30 EUR

Bronzen Maria met kind ca. 1900 5x3x2cm. Cond.: G

Bronzen meisje
Resultaat: 25 EUR

Bronzen sculptuur op marmeren voet van een spelend meisje 23xØ10cm.

Bronzen miniatuurpotje
Geen vanafprijs

Antieke bronzen miniatuurpotje ca. 1900 (uitgewerkt). 3,5x4,5x3,5cm. Cond.: U

Bronzen pul E. Agaard
Geen vanafprijs

Edward Agaard Kopenhagen, bronzen pul met vikingschepen en korenschoven. 11xØ8,5cm. Cond.: U

2 stenen figuren
Geen vanafprijs

2 stenen figuren. 1x leopard (Egyptisch motief) beschadigd 29x16x8cm. Cond.: S. 1x heilig figuur 33x10x6cm. Cond.: G

Ivoren olifantje
Startprijs 100 EUR

Antiek ivoren beeldje van een olifant. 10,5x5cm.

Ivoren borstbeeld
Startprijs 100 EUR

Antiek ivoren borstbeeld (Maria). Cond.: G

Ivoren borstbeeld
Startprijs 100 EUR

Antiek ivoren borstbeeld. Afrikaans portret van een vrouw. 12x3x4cm. Cond.: G

6 delen antiek ivoor
Geen vanafprijs

6 Delen antiek ivoor. 5x messenleggers 8,5x3x3cm. Cond.: U. 1x ivoren handvat van een wandelstok. 9,5xØ4cm.

ivoren groepje
Resultaat: 332 EUR

Chinees antiek ivoren groep, zeldzaam (mooie kwaliteit), diverse kleine voorwerpen. 11x10x7cm. Cond.: U

Ivoren hoofd zonder console
Startprijs 400 EUR

Antiek ivoren figuur, portret van een meisje, mooie kwaliteit. 20x10cm. Cond.: G

Etui met ivoren schrijfgerei
Geen vanafprijs

Etui met ivoren schrijfgerei 19e eeuws. (7 voorwerpen). Cond.: G

Ivoren hoofd
Startprijs 400 EUR

Ivoren buste(antiek) van een Afrikaanse vrouw. fijn uitgewerkt. gesig. Dambi Lapes. Met console 24x10x10cm. Cond.: U

2 kraanvogels
Startprijs 50 EUR

2 antieke kraanvogels, hout en ivoor. 15x18,5x5cm. Cond.: G