Prachtige Art Deco hanglamp ca. 1930, zwart met nikkel. Mooie vormgeving in zeer goede originele staat 54x71x71cm. Cond.: G
Likeurkelder ca. 1900 in boekenvorm met daarin 4 glazen, 2 karaffen en 1 blender. 1 Stop mist en 1 glas mist. Niet origineel 26x26x21cm. Cond.: R-G
Gelakte dekseldoos met handbeschilderde voorstelling, voorstellend een lezende oude man 4xø11,5cm.
Lakdoos 19e eeuw met handbeschilderd portret voorstellend een Oosterse man 2x8x5,5cm. Cond.: G
Prachtige Hollandse bakbarometer met notenhout en inlegwerk. Mooie tinnen plaat. geheel naar 18e eeuws voorbeeld 130x23x10cm. Cond.: G
Grote bronzen hanglamp ca. 1900 in Neo renaissance stijl met viskoppen verwerkt in de 10 armen. Totaal 11 lichtpunten. Onderaan de lamp een geslepen kristallen kap. Geheel in zeer goede originele staa...
Antieke empire vuurvergulde bronzen empire wand kaarskandelaar (later geëlektrificeerd) ca.1810 stuk afgebroken maar erbij. 34x32x22 cm., Cond.:R
Chinees beulzwaard 19e eeuw voor het afhakken van vingers. In zeer goede staat 62x9x4cm.
Frans boulle kistje met 3 kristallen flacons (beschadigd), 19e eeuw met notenfineer en koper inleg. Geheel is in goede originele staat 11x15x9cm.
Twee smeedijzeren bloempot standaards ca. 1910 in goede originele staat 97xø43cm.
Twee Chinese bronzen vazen ca. 1900 met drakenmotief in goede originele staat 26xø14cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen kandelaar 1e helft 19e eeuw met twee putti in barok vormgeving. Gesigneerd A. Pecari in goede originele staat 12x13x13cm. COnd.: G
Grote hertenvanger ca. 1800 met bronzen en houten heft. Voorstelling met hondekoppen en honden die een wild zwijn aanvallen. In goede originele staat 60x10x3cm. Cond.: G
Engelse stik-barometer ca. 1900, mahoniehouten fineer met bandintarsia en tinnen maatplaat. In goede originele staat 97cm. Cond.: G
Grote Tiffany-stijl tafellamp met blauw glas (3-lichts) en metalen voet, 2 trekkoorden 20e eeuw, 68xø53cm., Cond.:G
Antieke Humidor, ca. 1880, notenfineer met intarsia, met 4 schuiflades om sigaren in te leggen. In zeer goede originele staat. 19x28x19 cm.
Bronzen reisicoon net cloisonne, fijn uitgewerkt met vele figuren 19e eeuw 10x8,8cm. Cond.: G
Tafel-petroleumlamp 19e eeuw met handbeschilderde porseleinen voet en handbeschilderd glazen reservoir. Voorstelling van een pijprokende man bij kasteel in landschap 52xø15cm. Cond.: G
Vroege tinnen kraantjeskan ca. 1800 met comfoor in zeer goede originele staat 42x27xø16cm. Cond.: G
Drie oude Indonesische krissen 20e eeuw (1 beschadigd) 45-48cm. Cond.: R-G
Kaarskandelaar 4-lichts ca. 1890 met porseleinen tussenstuk Jugendstil. Armaturen van smeedijzer (beschadigd onder het armatuur) 60x37x34cm. Cond.: R
Plated visbestek ca. 1890 in cassette, waarschijnlijk met ivoren heft Cond.: R
Twee grote bronzen 4-lichts kandelaars neo barok 1e helft 20e eeuw in goede staat 44cm. Cond.: G