16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

Benen boedha 6489
Benen boedha
Startprijs 15 EUR
Lampevoet, pors. beeld 6490
Lampevoet, pors. beeld
Startprijs 15 EUR
Lamp, edelman 6491
Lamp, edelman
Startprijs 15 EUR
2 Kastkommen 6492
2 Kastkommen
Startprijs 10 EUR
Tabouret 6493
Tabouret
Startprijs 25 EUR
Dekselvaas + doofpot 6494
Dekselvaas + doofpot
Startprijs 30 EUR
3 Vazen 6495
3 Vazen

200 EUR

Chin. knobbelvaas, 19e eeuw 6496
Chin. knobbelvaas, 19e eeuw

100 EUR

3 Imari borden 6497
3 Imari borden
Startprijs 20 EUR
3 Capucijner kop&schotels 6498
3 Capucijner kop&schotels

60 EUR

3 Chin. pors. kop&schotels 6499
3 Chin. pors. kop&schotels

50 EUR

Wedgwood koekschaal 6500
Wedgwood koekschaal
Startprijs 30 EUR
Buffetkast 7000
Buffetkast
Startprijs 450 EUR
Schilderij, Briels + boek 7002
Schilderij, Briels + boek
Startprijs 950 EUR
Litho 7003
Litho
Startprijs 100 EUR
Schilderij, Frans Manders 7004
Schilderij, Frans Manders
Startprijs 150 EUR
Parfumflesje 8087
Parfumflesje
Startprijs 40 EUR
Partnerdesk Amsterdamse School 9000
Partnerdesk Amsterdamse School
Startprijs 1.500 EUR