Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zwart album buitenland 772
Zwart album buitenland

Resultaat:

35 EUR

Rood album Prov. 773
Rood album Prov.
Startprijs 90 EUR
Album buitenland 774
Album buitenland
Startprijs 90 EUR
Album Juliana 775
Album Juliana
Startprijs 60 EUR
Cassette Emma 776
Cassette Emma
Startprijs 90 EUR
13x Proof sets 1983-1995 777
13x Proof sets 1983-1995
Startprijs 100 EUR
Proof set, rode cassette 778
Proof set, rode cassette
Startprijs 70 EUR
21 Provincie setjes 779
21 Provincie setjes
Startprijs 100 EUR
Verkocht
3 Diverse munten 780
3 Diverse munten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Diversje muntjes 781
Diversje muntjes

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Kavel penningen 782
Kavel penningen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Daalder 1686 783
Daalder 1686

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Diverse munten, 8x 784
Diverse munten, 8x

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Satsuma vaas 2334
Satsuma vaas

Resultaat:

120 EUR