Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Zilveren lepels 539
3 Zilveren lepels

Resultaat:

25 EUR

Zilveren  bonbonschaal 540
Zilveren bonbonschaal
Startprijs 280 EUR
Verkocht
Zilveren soezenmand 541
Zilveren soezenmand

Resultaat:

300 EUR

Zilveren jamlepel 542
Zilveren jamlepel
Startprijs 25 EUR
Zilveren golfspeler 543
Zilveren golfspeler
Startprijs 40 EUR
6 Zilveren bekertjes 544
6 Zilveren bekertjes
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Zilveren olielamp 545
Zilveren olielamp

Resultaat:

185 EUR

Stel zilveren wolmandjes 546
Stel zilveren wolmandjes
Startprijs 200 EUR
Zilveren  theecomfoor 547
Zilveren theecomfoor
Startprijs 160 EUR
Zilveren reisbestek 548
Zilveren reisbestek
Startprijs 300 EUR
Zilveren poederdoos, 835/000 549
Zilveren poederdoos, 835/000
Startprijs 40 EUR
Zilveren mes, 18e eeuw 550
Zilveren mes, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
2 Zilveren vleesvorkjes 562
2 Zilveren vleesvorkjes
Startprijs 70 EUR
Verkocht
6 Zilveren vingerdoekringen 563
6 Zilveren vingerdoekringen

Resultaat:

80 EUR

Reismes, zilv. heft 565
Reismes, zilv. heft
Startprijs 240 EUR
Zilveren naaldenkoker 566
Zilveren naaldenkoker
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zilveren theeschep 567
Zilveren theeschep

Resultaat:

35 EUR

Zilveren gembercouvert 568
Zilveren gembercouvert
Startprijs 80 EUR
Zilveren pasteischep 569
Zilveren pasteischep
Startprijs 60 EUR
2 Delen + zilv. lepel 570
2 Delen + zilv. lepel
Startprijs 30 EUR
Zilveren vork 571
Zilveren vork
Startprijs 40 EUR
Zilveren kinderlepel 572
Zilveren kinderlepel
Startprijs 30 EUR
Zilveren strooilepel 573
Zilveren strooilepel
Startprijs 70 EUR
Zilveren strooilepel 574
Zilveren strooilepel
Startprijs 90 EUR