Jugendstil decoratieve keramische vaas met Z1 gekeurde zilveren hals met handgreep en scharnierende deksel. H.40 cm., voet ø11cm., Cond.:U
Zilveren lepel 835/000, 18e eeuw, steelaanzet met dubbel lof ,rug en steeleinde rond model met kam. MT.: Everwijn Knolleman, Hoorn, 1760. L. 20cm., ca. 54g
Zeventien zilveren lepeltjes en plated schaal. Lepeltjes zijn van de serie bloemen van Douwe Egberts 835/000 ca. 153gr. L.: 10,5cm. (Cond.: G), plated schaal is van WMF 31x20cm. ca. 152gr. (Cond.: R-G...
Hollands zilveren ajourgezaagd pepermuntmandje, Grootkeur 835/000, Jaarletter: C 1962, MT.:onduidelijk, Schoonhoven ca. 29gr., 8.5x5.5x4cm., Cond.:U
Broche WG 585/000,7 akoya parels ø6 en 5 mm.De broche is in de vorm van een soort fantasiestrik met in het midden een rozet van Akoyavparels en 4 steentjes. Het WG is half gematteerd. De broche is voo...
Armband, WG 585/000, met 9 diamanten. De armband bestaande uit een ijsgematteerde binnenzijde met glimmende geschulpte rand. In het midden van de armband zijn 9 kleine briljanten, totaal ca 0.13 crt, ...
Ring WG, 750/000 met Citrien. Ring met langwerpige smalle kop met markies geslepen Citrien, 27x10, ca 9,7 crt. Aan de randen van de citrien zitten op diverse plekken kleine diamantjes, ca 0.05 crt. ca...
Hanger WG585/000 met Citrien en Briljant. Langwerpige hanger, 15x22 mm, met in het midden een ovaal gefacetteerde Citrien, ø 11x9 mm. Het midden van de hanger is opengewerkt en aan een zijde is de ha...
Oorhangers, WG 750/000,met briljanten. WG Ruitvorm met briljant aan de bovenzijde waar een steker aan zit, met daaronder langwerpige U vorm volledig bezet met briljanten. Totaal ca 0.62ct. W/IF Lengte...
Choker, WG 750/000, met navette diamant en 9 briljanten 0.31ct.TW/VS-SI ,L.40.0cm, ca. 9.45 gr.
Fantasiering, WG 585/000 met briljant. Strakke WG fantasiering, Rensini IG, met rechte bovenkant, wat uitlopend waartussen 5 briljanten geklemd zitten. Totaal ca 0.14 crt VSI/TW. ø 56. ca 4.5 gr
Oorsieraden, WG 585/000, met natuurlijke gele saffier en diamant. Oorstekers met in het midden een ovale gele saffier, 8,7x5,5mm, ca 1,00 crt, en daarboven met 3 rijen met briljanten, totaal ca 0,75 ...
Ring, WG 585/000 granaten en briljant. De brede ring heeft 2 rijen met rond gefacetteerde granaten in zeer goede kleur. in het midden en aan de buitenranden zitten diverse briljanten. Totaal 0.52 crt....
Creolen, WG 585/000, met baquette diamanten. Creolen, ø 13 mm, breedte 6,5 mm, met 2 rijen met baquette geslepen diamanten, totaal ca 0,33 crt. De creolen zijn voorzien van een scharnier en zijn ajour...
Ring WG 750/000 met briljanten. Een ring met grote langwerpige kop, 19x11,5mm, welke volledig is bezet met pavee gezette briljanten, totaal ca 0.96 crt W/SI Ø 56
Rijring WG 585/000 met 5 briljanten. WG rijring, merk Rensini, met in het midden een royale zetting met 5 briljanten, totaal o.15 crt VSI/TW, gezet in vierpootschatons. ø 57 ca 2,5 gr.
Zilveren 32-delig tafel-en dessertcouverts, 835/000, model Hollands glad met lofje op achterzijde. Voorzien van diverse jaarletters en meestertekens. Ca. 1660 gr., Cond.:U
Twee Hollands zilveren 835/000 dienlepels: aardappellepel en sauslepel. MT.: zilverfabriek te Voorschoten. Samen ca. 137 gr., Cond.:U
Hollands zilveren punchlepel en sauslepel, model Haags Lofje. 835/000, MT.: van Kempen &Zonen, Voorschoten, Samen ca. 150 gr. L.16-21 cm., Cond.:U
Twee Hollands zilveren dienlepels model Haags lofje, 835/000 Jaarletter: O : 1924, MT.: J.M.van Kempen & Zonen, Voorschoten , ca. 200 gr. L. 25cm., Cond.:U
Stel fraaie zilveren drielichtskandelaars, 925/000, op ronde voet. 23x18cm., ca. 511gr.
Drie zilveren suikerklonttangen, waarvan twee antiek 835/000, Samen ca. 96gr., Cond.:U
Dienblad in Hollands zilveren opengewerkt montuur, rondom bewerkt met bloemmotieven en open handgrepen, 835/000, Jaarletter: P, 1975, Schoonhoven, Fa.Hooijkaas, 41x27cm., Cond.:U