Hollands zilveren miniatuur, waterpomp, 935/000 Grootkeur, Schoonhoven, Jaarletter: gekroonde V, 1980, ca.31gr., Cond.:U
Twee zilveren miniaturen: Vrouw bij waterput 835/000, Grootkeur, Jaarletter: G 1991, MT.: Boshoven Mensink, Rijssen/Ootmarsum ca. 20gr., en zilveren man 835/000, ca. 13gr., H. 4 cm., Cond.:U
Drie Djokja zilveren schaaltjes, binnenzijde is rondom voorzien van drijfwerk. 8500/000, ca. 268gr., H. 5 x ø 12cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren 835/000 roomlepel met geciseleerde bloembak, bekroond met springend paard, 18e eeuw, ca. 20gr., L.9cm.xø 4.5cm., Cond: U
Antiek zilveren tafelzuurhouder op vier pootjes met acanthusbladmotief en gecontourneerde rand, 1e gehalte Grootkeur 925/000, Jaarletter: V 1855, MT.: Arnoldi, Amsterdam. Voet 20x22 H. 32cm., Cond.:U
Twaalf Hollands zilveren taartvorkjes, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: N 1973, MT.: gekroonde N10, Schoonhoven, ca. 140 gr., L.11.5cm., Cond.:U
Hollands zilveren pillendoosje, 835/000, met gegraveerde deksel, Grootkeur, Jaarletter: K, 1920, MT.: Niekerk, Schoonhoven, ca. 27gr., 4.5x4.5x1.5cm., Cond.:U
Collier, met bloedkoraal, ø 3,7mm en GG 585/000, bolsluiting. Lengte 50 cm
Collier geknoopt met zoetwaterparels en bloedkoraal. Onderaan het collier hangt een diamantenhanger met daaraan 12 kwastjes met bloedkoraal en parel. Lengte collier 65 cm.
Streng bloedkoralen met GG, 585/000, olijfvormige sluiting. ø bloedkoraal 6,3x5,2mm. Lengte 40 cm
Armband 3rij met bleodkoraal.De bloedkoralen zitten bevestigd aan een GG, 585/000, sluiting, klein bloemmodel met royale eindstukken. ø bloedkoraal 5 mm. Lengte 19 cm.
Broche Goud op achterzijde zilver, met een orientpareltje. Schildmodel broche met in het midden een afbeelding van een bloem met daarin een parel. ø 4x3.5 cm. De veiligheid is incompleet.
Ring, GG 750/000, met briljanten. Een fijne ring met een golf waarin 7 briljanten, 0.38 crt TW SI, in een gladomzetting zijn gezet. ø 56, ca 2.9 gr.
Hanger GG, 750/000, met 9 carree briljanten. Fijne vierkante hanger met WG accenten op de hoeken en in het midden 9 carree geslepen diamanten strak gezet.Totaal 0.28ct. Loepzuiver/W, ca. 1.7 gr.
Ring, GG/WG 585/000, met rij met briljant. Ring bestaande uit 2 banden over elkaar heengezet. in de WG band zitten diverse kleine briljanten in 2 rijen gezet, 0.16 crt SI.
Ring, GG 585/000, 2 delig. Op de bovenzijde van de ringen zit een blokje welke in elkaar passen. Te dragen als twee maar ook als een ring. ca 8,3 gr. ø 55.
Ring, GG, 585/000, Marc O'Polo. Gematteerde ring strak model met kronkel aan de bovenzijde, wat uitlopend. ca 6,1 gr. ø 54. Nieuw
Hanger, GG, 585/000, met 16 briljanten in hartvorm gezet. 14x14 mm. Een hanger waarin de briljanten in de vorm van een hart zijn gezet in zetkasten. Totaal 0.50 crt SI. Nieuw!
Bijbel 19e eeuw met gouden slotje, bewerkt met lederen band (scheur in het leer) 13x9x3cm. Cond.: R
Bijzondere bijbel uit 1902, uitgereikt bij de inzegening van een huwelijk, in leer gebonden en voorzien van twee zilveren bijbelsloten. 28x18.5x6cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren 835/000 boterschep, Grootkeur, Jaarletter: Y, 1858, MT.: onduidelijk, ca. 20gr., L.17cm., Cond.:U
Nieuwe testament in leer gebonden met zilveren sloten waarvan een defect, 1818, 9x5x15.5 cm., Cond.:G
Fijn oud bijbeltje met gouden beslagsloten. 9x14.5x4cm., Cond.:G een slot behoeft reparatie.
Zilveren kandelaar omgebouwd tot schemerlamp, 835/000. H. 22cm., Voet 10x10cm., Cond.:U