Zilveren koektrommel met scharnierend deksel op onderschotel, versierd met parelrand, 835/000. Zware kwalitei, MT.: Aubert & Zoon, 's-Gravenhage, ca. 580 gr. trommel ø12cm., H. 8cm., onderschotel ø18c...
Tantalus kwelling, afsluitbaar met sleutel en voorzien van een stel originele fraai geslepen kristallen karaffen compleet met stoppen en metalen banden in het kristal.20x37x11cm.
Oude/antieke plated warmhoud-comfoor, gesigneerd Alexander Clark London Penchurch str. Rondom bewerkt met distelmotief 26x32x20cm. Cond.: G
Divers plated 20e eeuw; kandelaar, aansteker, pillendoosje, taartschep, broodschaal, etc. etc. 4-30cm. Cond.: G
Collier, 3 rijen mooie rode bloedkoralen met GG, 585/000 royale sluiting. De bloedkoralen, ø ca 4,5-5mm, zijn in 3 rijen geregen en bevestigd een aan een ronde sluiting, ø 17 mm, met in het midden een...
Bloedkoralen colllier met in het midden een GG, 585/000, peervormige hanger met bloedkoraal, 18x28mm. Tussen de koralen zitten GG, 585/000, stukjes en het collier heeft een GG, 585/000, bolsluiting. L...
Relatieringen, GG, 585/000, met slag. Aller Spanninga ringen, met in het midden een slag met 2 kleine WG balkjes. Aan een zijde gematteerd. De damesring heeft tussen de balkjes 3 kleine briljantjes. ø...
Collier, 3 rijen bloedkoraal met GG, 585/000 bloemvormige sluiting. De bloedkoralen zijn ø 4,4 mm en zijn bevestigd aan een sluiting, ø 14 mm, met in het midden een ronde bloedkoraal waar een bewerkt...
Bloedkoralen armband, 3 rijen, tonnetjeskralen ø 5,7mm. Aan de armband zit een GG, 585/000, sluiting met royale eindstukken en in het midden 4 bloedkoralen. Lengte 19 cm
Relatieringen GG/WG, 585/000 met briljant. Aller Spanninga GG ringen met 6 WG gematteerde stukjes verdeeld over de ringen. Breedte 4 mm. In de damesring zitten 4x 0.01 briljant. ø 55 en ø 63. ca 11,3 ...
Ring GG 585/000 met briljant. Slagring gemaakt uit rond massief goud met aan een uiteinde een witgouden zetting met briljant 0.13 crt VSI TW. ca 9,4 gr. ø 57.
Ring GG 750/000 met briljanten.Fantasiemodel met een soort cirkel in het midden en verlopend aan weerszijden. De briljanten zijn verlopend in grootte. Totaal ca 0.46 ct.TW/VVS, ø 55, ca 6.8 gr., met m...
Hanger, GG, 585/000 in de vorm van een hart met briljanten. ø 11x11 mm. De hanger heeft de vorm van een hart en in het hartje zijn 5 lijnen met briljantjes bezet. Totaal ca 0.15 crt.
Ring GG750/000 en PL 950/000, bezet met 1 briljant. Mooie strakke solitairring, twee kleurig, met een briljant van 0.50 crt.TW/SI, in gladomzetting gezet met eenvoudige bolle band ø 55, ca 7.5 gr.
Hanger GG, 750/000, in de vorm van een hart met briljant. Het hart, ø 21,5x17,5mm, is aan een zijde bezet met meerdere briljanten. Totaal ca. 0.18 ct. W/PI, ca 5.4 gr.
Hollands zilveren 835/000 ajourgezaagd mandje. Grootkeur, Jaarletter: W 1956, MT.: A.Presburg & Zoon, Haarlem, ca. 62gr., 14.5x9x4.5cm., Cond.:U
Uitheemse zilveren rijkelijk bewerkte dekselpot met 2 handgrepen, op voet. 800/000, 14xø12cm., ca. 580gr., Cond.:U
Prachtig rechthoekig Djokja zilveren dienblad met rijkelijk bewerkte rand en gehamerde bodem, 800/000, ca. 675 gr., 36x24cm., Cond.:U
Hollands zilveren miniatuur, hooiwagen, 835/000 Grootkeur, Schoonhoven Jaarletter: U 1979, L. 11.5cm., ca. 92gr., Cond.:G
Schuitvormig Hollands zilveren 835/000 dienblaadje met ajourgezaagde rand, afgewerkt met parelrand. Grootkeur, MT.: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 272gr., 27x13x3cm., Cond.:U
Groot dobbelsteen 3x3x3cm rood met ketting, lengte 50 cm
Zes persoons fruitbestek met zilveren 835/000 heften, in origineel etui, voorzien van keur Buitenlandse werken, ca. 1920, L.ca. 15cm., Cond.:U
Russisch zilveren geëmailleerde kan met schenktuit en steel, binnenzijde verguld, 84 Zolotniks = 875/000, Met zilverkeur ( A.C. 1894 MC). H 9xø 8.5cm., Cond.:U
Drie suikerscheppen, waarvan twee Hollands zilver 835/000 grootkeur, ca.23gr., L.,ca.12cm., Cond.:U