Bijzondere grote keramieken geglazuurde vaas met tweedimensionaal druivenranken decor en 4 grepen ca. 1910. Druivenranken zijn van tin, gesigneerd A. Cliczal. Bodem van de vaas is ook gesigneerd 42xø2...
Twee figuren van kniertje (Holland) ca. 1900 met monogram AH (beschilderd gips) H.18cm., Cond.: R
Twee grote Franse porseleinen Samson kommen ca. 1880 met wapen en floraal decor in zeer goede staat 8xø22cm.
Bijzonder groot 18e eeuws Chinees porseleinen bord met landschapsdecor, voorstellend een Chinees huis aan het water met bruggetje, figuren, visser etc. (haarscheur 4cm. en minimale randschade) ø38,7cm...
Oude Italiaanse Faynece aardewerken vaas met polychroom bloemendecor 20e eeuw in goede staat 30x21xø16cm. Cond.: G
Zeldzame Jema Holland keramieken pinguin Nr. 77 met groen-blauw-creme glazuur 20e eeuw. In zeer goede staat 43x20x15cm.
Twee grote polychroom platelen Schoonhoven vazen met onderschotels. 1898 H.M: Koningin Wilhelmina 1923. Handbeschilderd met kastelen van oranje en floraal decor. 1 Vaas bovenrand gerestaureerd 36xø14c...
Grote oude porseleinen Royal Copenhagen vaas (Denmark) W.E. met voorstelling van twee zeilschepen voor een kustplaats 34xø17cm. Cond.: G
Vier porseleinen bloemenmeisjes 19e eeuw, gemerkt met anker en kruis. Lichte beschadigingen 10cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 19e eeuwse ghandi vaas (tuit mist) met bloemdecor, erg apart 20xø14cm. Cond.: R
Porseleinen koffieset ca. 1900 met landschap en bloemendecor; koffiepot, suikerpot en melkkan 7-13cm. Cond.: G
Terracotta trekpotje, China ca. 1930 met zegel op de bodem en drakendecor 9x16xø10cm. Cond.: G
Twee Franse porseleinen Samson borden 19e eeuw met wapen- en bloemdecor (verso gemerkt) ø24cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemdecor, gerestaureerd en lichte randschade ø22,3cm. en ø24,6cm. Cond.: R
Chinees blauwe porseleinen vaas 15xø11cm. en een keramieken pauwenbord 2xø22cm. Cond.: G
Drie delen 19e eeuws imari porselein; 1x vaasje met bloemdecor, 1x miniatuur vaasje (randschade) en 1x miniatuur dekselvaasje (chip deksel) 7-15cm. Cond.: R
Drie Makkums keramieken pauwenborden, polychroom 20e eeuw, ø15cm., ø22cm., ø28cm. Cond.: G
Twee grote Makkums keramieken sierborden, polychroom 20e eeuw met bloemdecor en geschulpte omranding ø24cm. en ø28cm. Cond.: G
Drie Makkums keramieken sierborden 20e eeuw met bloemen- en vogeldecor ø9,5cm. 18x18cm. en ø20cm. Cond.: G
Twee delen Makkums keramiek 20e eeuw; 1x tegeltableau (2 tegels) met bloemdecor 28x16cm. en 1x beker met bloemen- en vlinderdecor 8xø10cm.
Oude keramieken Ghandi ca. 1930, genummerd 3245, hoogstwaarschijnlijk Royal Dux in goede staat 22x20x16cm.
Terracotta Chinees met glazuur (blauw/bruin/groen/wit) Nr. 42 in goede staat 15x11x11cm. Cond.: G
Drie delen geglazuurd keramiek Art Deco ca. 1930; 1x bloempot ongemerkt, 1x schaal ongemerkt en 1x schaal Nr. 541, 15-28cm. Cond.: G