Oud porseleinen figuur van een bloemenmeisje, gemerkt Passau 20e eeuw, lichte chips 18cm. Cond.: R
Duits Thuringen porseleinen figuur Karl Ens ca. 1900, voorstellend eendjes voeren, 21cm. Cond.: G
Twee porseleinen figuren, gemerkt Passau. Voorstellend een romantisch paar bezig met een balspel 20e eeuw (1 vinger eraf en chips aan bloem) 20-21cm. Cond.: R
Kavel Grieks porselein en Hollands aardewerk o.a; Koninklijk Goedewaagen, Koninklijk herdenkingsbord 1938 geboorte Cond.: R-G
Villeroy en Boch aardewerk, 21 deel, (beschadigd) 1e helft 20e eeuw en 1 Gouda plateel asbakje in de vorm van een klompje, decor Lydia (chip af) o.a; vazen, potten, tablet etc. 12-32cm. Cond.: M
Imari porseleinen bord met bloemen- en gouddecor, lichte randschade en 2 oude haarscheuren ø22,5cm. Cond.: R
Drie Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse kommen met blauw decor; 1x CHinese muur 7,3xø15,7cm., 1x Draak (haarscheur) 5,7xø13,2cm. en 1x vlinder (chip rand) 6xø15cm.
Twee 18e eeuwse Hollandse Delfts keramieken schotels; 1x gelijmd, gemerkt met bloemendecor en 1x gemerkt LPK, lichte randschade met bloemendecor 34-35cm. Cond.: M-R
Zeer grote porseleinen koets, 2e helft 20e eeuw met dame, hond en koetsier. In barokstijl Chips af bij bloemen. 40x76x26cm.
Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 49xø30cm.
Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 44xø31cm..
Twee delen Chinees porselein 19e eeuw; 1x imari beker (chip van bodem) 7xø8cm. en 1x kom met oranje en bloemdecor 5,5xø10,3cm. Cond.: R
Grote porseleinen koffiekan ca. 1890 met prachtig handbeschilderd bloemendecor en koperen handgreep 28x24xø15cm. Cond.: G
Grote keramieken Jugendstil stijl vaas met putti in de stijl van Goldschneider 2e helft 20e eeuw 70x30x30cm. Cond.: G
Grote keramieken Jugendstil stijl vaas met putti in de stijl van Goldschneider 2e helft 20e eeuw 70x30x30cm. Cond.: G
Ivoren heilige Petrus 18e eeuw staand op houten bijbel in goede originele staat 11,4cm.
Oud Zuid-Amerikaans terracotta blaasinstrument in de vorm van 6 Zuid-Amerikaanse vrouwen in kledendracht 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G
Vijf moderne keramieken bekers door Gijs Kraan, 6xø8cm., Cond.:G
Oude aardewerken schaal Kennemer (Velder aardewerk) met rgroen en oranje glazuur ca. 1940 in zeer goede staat 7xø32cm.
Twee oude Meissen porseleinen kruidenschaaltjes 1e helft 20e eeuw, 1 schaaltje gelijmd 5x11x8cm. Cond.: R-G
Acht delen oud/antiek Chinees porselein ; 2x miniatuurvaasjes (gesigneerd, blauw decor ca. 1900 (Cond.: G), 3x bordjes met bloemdecor ca. 1930 (Cond.: G), 1x Schotel 19e eeuw (haarscheuren en chip) 6-...
Drie oude delen onyx-marmer 20e eeuw; 2x vaasje onyx 14xø7cm. en 1x dekselpot marmer 12xø13cm. Cond.: G
Oude Aziatische benen boedha 20e eeuw op houten sokkel 19,5x5x5cm. Cond.: G
Oude lampevoet met los daarop een terracotta beeld (2 scherven van de voet af) 43xø16cm. Cond.: R