Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Lamp, edelman 6617
Lamp, edelman
Startprijs 10 EUR
2 Kastkommen 6618
2 Kastkommen
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Dekselvaas + doofpot 6619
Dekselvaas + doofpot

Resultaat:

15 EUR

2 Satsuma vazen 6620
2 Satsuma vazen
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Porseleinen beeld 6621
Porseleinen beeld

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Tablet + pot 6622
Tablet + pot

Resultaat:

30 EUR

4 Chin. borden, 19e eeuw 6623
4 Chin. borden, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
2 Chinese kommen + lepels 6624
2 Chinese kommen + lepels
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Chinese gele schotel 6625
Chinese gele schotel

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Gemberpot, groot 6626
Gemberpot, groot

Resultaat:

140 EUR

Egyptische terracotta reliëf 6627
Egyptische terracotta reliëf
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Jugendstil vazen 6628
2 Jugendstil vazen

Resultaat:

20 EUR

Kop&Schotel, Meissen teken 6629
Kop&Schotel, Meissen teken
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Russische figuren 6630
2 Russische figuren

Resultaat:

35 EUR

Vaas Picasso 6631
Vaas Picasso
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Moccaservies 6632
Moccaservies

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5 Kop & 2 Schotels 6633
5 Kop & 2 Schotels

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Aardewerken veulentje 6634
Aardewerken veulentje

Resultaat:

10 EUR

2 Majolica vaasjes 6635
2 Majolica vaasjes
Startprijs 20 EUR
50-Delig Frans servies 6636
50-Delig Frans servies
Startprijs 100 EUR
2 Porseleinen vazen 6637
2 Porseleinen vazen
Startprijs 10 EUR
Eetservies, soepterrine 6638
Eetservies, soepterrine
Startprijs 80 EUR
Servies Imperium Austria 6639
Servies Imperium Austria
Startprijs 30 EUR
Servies Bavaria 6640
Servies Bavaria
Startprijs 50 EUR