Oud Chinees porseleinen boedha figuur ca. 1900 in zeer goede staat 23x23x16cm.
Groot antiek ivoren figuur ca. 1900 (gesigneerd), voorstellend een vrouw met kind en bloemen. Mooie uitdrukking en goede kwaliteit. Voet gelijmd 25x11x8cm. Cond.: R-G
Oude Chinees keramieken figuur 20e eeuw, voorstellend ene man met pantoffels in zijn hand (celadon) 41cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuwse ivoren netsuke, voorstellend een Foo-hond met jong 2,7x3,5x2,5cm. Cond.: G