Zes antieke Petrus Regout Maastricht kop&schotels ca. 1890 met bloemendecor 5xø12,5cm. Cond.: G
Oud Royal Sphinx Maastricht keramieken restservies, decor Cambridge Old England, onder andere; ontbijtborden, kop&schotels, melkkan, koffiepot(zonder deksel) etc. Cond.: R
Delfts keramieken kaststel, 3-delig, 1e helft 20e eeuw; 1x kleinere vaas zonder deksel (Goed) en 2x grotere vaas (gelijmd) 24-30cm. Cond.: M
Oude Hollandse keramieken schenkkan "Lever de oranje spruit 31-01-1938 (prinses Beatrix)" 15x14xø11cm.
Grote antieke Grenzhausen Westerwald keramieken schenkkan met draken, lyra en opschrift "Halt maas un ziel, trinke zu viel" in goede originele staat 24,5cm.
Doos met oude Chinese druksteen in de vorm van een vaas. Rondom bewerkt met figuren 20e eeuw 10x40x12cm. Cond.: G
Oud Delftsblauw keramieken herdenkingsbord in doos, Holland Signaal 25 jaar. Voorstelling van een 17e eeuwse driemaster ø29,5cm.
Twee grote Makkums porseleinen kastkommen 20e eeuw met bont bloemendecor 7,5xø18cm. Cond.: G
Groot Makkums keramieken herdenkingsbord "Coöperatief Verzekeringsfonds 1917-1967", chips af ø31,5cm. Cond.: R
Groot koninklijk Delft sierbord 1573 schilder T, met geschulpte rand 20e eeuw 5xø29cm. In zeer goede staat
Vier oude Hollandse tegels met decor van figuren te paard 20e eeuw in goede staat 13x13,3cm.
Keramieken bloempot ca. 1900 met Jugendstil bloemdecor, 1 bakscheur Cond.: G
Negen oude wandtegels Holland Makkum 20e eeuw met diverse landschaps-voorstellingen 13x13cm. Cond.: R-G
Grote Chinese 18e eeuwse gemberpot met blauw landschapsdecor 15xø16cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse kom met vissendecor, gesigneerd onder de bodem. Scherf gelijmd en randschade 7x15cm. Cond.: M
Kavel diverse porselein en glas; 11x Limoges porselein 2e helft 20e eeuw, 1x glazen vaasje met met goud en 2x Herend porselein (kruikje en schaaltje) 2-11cm. Cond.: G
Twee delen oud/antiek porselein; 1x Petrus Regout kastkom, decor Timor 10xø16cm. en 1x cakschaal Staffordshire England, decor Pagoda met Chinees decor 31x16cm. Cond.: G
Vijf oude keramieken Hummel figuren (beschadigd); schoorsteenveger, tirolerjongen met rugtas, engel met trompet, engel met accordeon en meisje op het hek 6-11cm. Cond.: M-R
Acht porseleinen kop & schotels van Marcel Chau Friasse Limoges. Met handbeschilderd vogeldecor 4,5xø13cm. Cond.: G
Societe Ceramique Maastricht restservies, decor Peacock ca. 1900 bestaande uit; koffiepot (zonder deksel), suikerpot, melkkan(Kapot), 11 kop&schotel en Torgau schaal Cond.: R
Vier delen oud porselein; 1x groot bord 19euw merandschade, matig), 1x kom ca. 1900 met floraal decor (Goed) en 1x kommetje ca. 1900 met floraal decor (Goed) 5,5-30cm. Cond.: R-G
Twee keramieken Jugendstil vazen, ca. 1900, gemerkt: Keller en Guerin Luneville Frankrijk. geglazuurd met pastelkleurig bloemendecor. 28x18x ø15 cm., Cond.:G
Vijf oude/antieke kopjes met daarbij 2 schotels; 1x prachtig Empire kopje, verguld met fijn handbeschilderd landschapsdecor (haarscheur), 1x Empire kopje handbeschilderd (beschadigd), 1x kop&schotel B...
Terracotta Chinees met glazuur (blauw/bruin/groen/wit) Nr. 42 in goede staat 15x11x11cm. Cond.: G
Antiek Weens porseleinen schenkkannetje met gouddecor. Handbeschilderd decor (amorschlafend), gesigneerd Johner 12cm. Cond.: G
Oude Gouda platelen herdenkingsbord Wilhelmina 1898-1923 met wapendecor ø27cm. Cond.: G
Twee delen oud keramiek; 1x Engelse schenkkan met tin-kleurig glazuur (onduidelijk gemerkt) 15xø11cm. en 1x Vaasje gesigneerd en genummerd 12xø13cm. (bruin-groen glazuur)
Drie delen keramiek 1e helft 20e eeuw; 1x schaal met groen/geel glazuur (1 pootje is gelijmd) Nr. 328, 1x Vaas met blauw/geel glazuur Jacob Kalscheuer en Cie Frenchen, 1x kruik Mettlach Villeroy & Boc...
Delfts porseleinen kaststel , 5-delig, met molendecor 20e eeuw in zeer goede staat, dekselvaas is gelijmd 20-32cm. Cond.: R
Keramieken lampetstel, 4-delig, ca. 1910, ongemerkt. In goede originele staat 26xø33cm.
Tien antieke/oude Duitse steengoed voorraadpotten grijs-blauw 4-22cm. Cond.: G
Drie delen keramiek met groen glazuur. Blue Mountain, Canada. een aansteker en twee asbakken (chip). 8*19 cm., Cond.:R/G
Twee delen Hutschenreuther porselein; 1x juskom 13x2x12cm. en 1x dekselterrine Selb LHS (gouddecor) 14x30x19cm. Cond.: G
Hollands 19e eeuws goudsteen keramieken melkkan, minimale chip bij tuit, 12x12xø10cm. Cond.: R-G
Drie delen geglazuurd keramiek Art Deco ca. 1930; 1x bloempot ongemerkt, 1x schaal ongemerkt en 1x schaal Nr. 541, 15-28cm. Cond.: G
Oude porseleinen dekselvaas in Sevres stijl 20e eeuw (kraag gelijmd) en een koperen minidoofpot 20e eeuw. 16-27cm.
Grote Japanse Quang Ying 20e eeuw, chip van stukje vinger 41cm. Cond.: R-G
Grote Hollandse soepkom met onderschotel ca. 1890 met donkerblauw decor 10xø21cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen Corpus kruisbeeld ca. 1900 in zeer goede staat 31x20cm.
Dertien delen divers oud porselein onder andere; Schumann Arzberg, Schumann Bavaria e.a. ca. 1930 en later. Totaal 11 delen doorbroken porselein met bloemdecor en gouddecor en 1 hapjesschaal met hand...
Drie oude keramieken vazen; 1x Jugendstil met drie lussen ca. 1930 11xø8cm., 1x Art Deco vaas met geel glazuur (chip, gerestaureerd) 14xø7cm. en 1x vaas met vis-decor 20xø12cm. Cond.: G
Negen kleine satsuma schaaltjes met goud- en figurendecor ca. 1900. 1 Schaaltje met chips 2,5x5,8cm. Cond.: G
Oude Aziatische benen boedha 20e eeuw op houten sokkel 19,5x5x5cm. Cond.: G
Oude lampevoet met los daarop een terracotta beeld (2 scherven van de voet af) 43xø16cm. Cond.: R
Terracotta veulen, ontwerp Richard Uhlemeyer Hannover 1938 Duitsland 25x22x5cm. Cond.: G