Oude haancomtoise 2e helft 20e eeuw met maanstand, dagaanduiding en harpslinger in zeer goede staat 115x24x15cm. Cond.: G
Notenhouten fineer wandregelateur ca. 1920 met Westminster uurwerk. In zeer goede originele staat 74x35x22cm.
Drie-delig Jugendstil keramieken klokkenstel met cassis-kleurig glazuur ca. 1900. Met wekkeruurwerk in goede originele staat 23x24x8cm. en 29x11x8cm.
Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 in zeer goede originele staat met mooie vergulding en 8-daags uurwerk 45x31x11cm.
Franse Jugendstil Cartel wandklok ca. 1900, goudbeschilderd compositie metaal met 8-daags uurwerk in goede staat (zonder slinger) 48x22x11cm.