Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese handgestoken kist
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese handgestoken kist met 5 bewerkte panelen (landschap- en figurenvoorstelling). in zeer goede staat 37x73x35cm.

Chinese handgestoken kist
Resultaat: 80 EUR

Oude CHinese handgestoken kist met 5 bewerkte panelen (landschap- en figurenvoorstelling). in zeer goede staat 48x90x42cm. Cond.: G

Hollandse commode, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR

Prachtige 18e eeuwse Hollandse eikenhouten barok-commode met origineel beslag in zeer goede originele staat 79x56x88cm.

Deco stijl wandtafel
Resultaat: 400 EUR

Oude Art Nouveau stijl wandtafel 2e helft 20e eeuw met bronzen montuur in goede originele staat 84x110x37cm.

4 Henry Deux stoelen
Resultaat: 90 EUR

Vier notenhouten Franse Henry Deux stoelen ca. 1880 met prachtige lederen bewerkte zittingen in goede staat 87x40x40cm.

Kapstok
Startprijs 70 EUR

Eikenhouten handgestoken kapstok ca. 1900 met leeuwekoppen en koperen haken in goede staat 126x35x20cm.

Bureaustoel
Resultaat: 260 EUR

Oude Engelse bureaustoel met groen gecapituneerde zitting. Mahoniehouten armleuning en voet (voet op wieltjes) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 105x65x60cm.

Ovaal tafeltje
Startprijs 20 EUR

Notenhouten ovaal Louis Philippe tafeltje ca. 1880, blad vervangen (fineerschade aan het blad) 63x80x60cm. Cond.: M.

Commode
Startprijs 400 EUR

Antieke Louis Seize 4-laden commode van kersenhout met mahonie fineer (gerestaureerd). In goede staat met antiek beslag (19e eeuws) en schuine hoeken met rillen 50x84x47cm. Cond.: G

Chinese piedestal
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinese handgestoken vaas-tafel met roodmarmeren blad 20e eeuw, floraal decor 38xø34cm. Cond.: G

Wortelnoten hangkastje
Startprijs 40 EUR

Mooi gaaf wortlenoten fineer hang-vitrinekastje 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 73x68x20cm.

Eiken theewagen
Startprijs 50 EUR

Eikenhouten theewagen ca. 1920 met houten wielen en los dienblad. In zeer goede originele staat 80x50x90cm.

Eiken thee-kastje
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten theekastje ca. 1910 met los dienblad, rondom glas en deurtje met parelrand. In zeer goede originele staat 77x66x40cm.

Bureaustoel
Resultaat: 45 EUR

Oude gebogen houten bureau-draaistoel 2e helft 20e eeuw in goede staat (Retro) 77x53x55cm.

Butler spiegel
Resultaat: 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse spiegel met adelaar en bolle spiegel. In goede originele staat 63xø41cm.

4 Eiken stoelen
Resultaat: 110 EUR

Vier Duitse eikenhouten eetkamerstoelen, ca. 1930, met lederen zit-en rugleuning. Mooie gestoken rugleuning. In zeer goede originele staat. 111x56x44cm.

Gestoken armstoel
Resultaat: 100 EUR

Franse houtgestoken armleunstoel met leeuwepoten in goede originele staat 110x60x72cm.

Rond tafeltje op poot
Startprijs 40 EUR

Notenhouten wijntafel ca. 1870 in zeer goede originele staat 72xø56cm.

Eikenhouten buikkastje
Resultaat: 40 EUR

Hollands eikenhouten buikkastje in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw met bronsbeslag. In zeer goede staat 69x44x89cm.

Franse vitrinekast
Resultaat: 375 EUR

Franse vitrinekast ca. 1880 met originele beschildering en volle zuilen met capitellen, snijwerk en facetgeslepen glas (ook in de zijkanten) 165x70x43cm. Cond.: G

Wortelnoten naaitafel
Resultaat: 240 EUR

Notenhouten met wortelnoten fineer naaitafel (zonder binnenwerk) ca. 1870, gerestaureerd 69x52x37cm. Cond.: G

Kinderstoel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse kinderstoel, ca. 1800. In zeer goede originele staat. 70x32x33cm.

Plantenbak
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten fineer 19e eeuwse plantenbak met bandintarsia, staand op klauwpoten. In originele staat 95xø40cm.

Eikenhouten wandspinde
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten wandspinde ca. 1800 met origineel slot en lade. In zeer goede originele staat 36x22x20cm.