Oude Russische oorkonde CCCP, rode ster en marcherende man en vrouw (met lint). In goede originele staat 10x3cm.
Antieke Hollandse sextant in notenhouten kist. G. de Koning Arnhem-Amsterdam no. 2692, 15x20x23cm. Cond.: G
Twee flessen rode wijn, Coupole St.- Clement, Les Gros Cailloux. Bille P No. 17483 en No. 17498
Oud stel 5-armige kandelaars van messing met albast 20e eeuw 36x37x13cm. Cond.: G
Fles wijn Chateau du Juge aux 1959, Jean Medeville et Fils. 1x Fles wijn, Chablis Fourchaun, Premier Cru, Grand vin du Bourgogne.
Papieren globe ca. 1915, Scan Globe A/S Denmark Replogie, Chicago - Hassing Copenhagen Corp. In originele eikenhouten globe. Beschadiging 2cm. papier globe 45x40x40cm.
Oude bronzen kapspiegel, bewerkt met engelen en ranken, 2e helft 20e eeuw 38x23x10cm. Cond.: G
Oude messing bewerkte kapspiegel met putti 2e helft 20e eeuw in goede staat 33x30x7cm.
Prachtige zeldzame 19e eeuwse dokterstas/reiskoffer met koperen beslagen nagels en origineel slot. In zeer goede originele staat 55x34x25cm.
Groot antiek jachtmes (hertevanger), ongemerkt. Vermoedelijk Oosters 45cm. Cond.: G
Oude Chinese (of Japanse) messing bewerkte dolk met sprinkhaan en insectendecor, gesigneerd ca. 1900 25,5cm. Cond.: G