Prachtige decoratieve bronzen vergulde tafellamp 1e helft 20e eeuw. Voorstellend een putti in een boom. Met bewerkte voet in zeer goede staat 44cm.
Oude messing inktpot met engel en eikenblad. met kristallen reservoir 20e eeuw, in goede originele staat 10x16x11cm.
Antieke schildpad kaartenhouder in goede originele staat 10x8x1cm.
Twee oude miniaturen met ivoren omlijsting (geschilderd), edelman en vrouw 1e helft 20e eeuw 12x10cm. Cond.: G
Antieke hanglamp met geslepen glazen bol (voor kaars-functie). In lengte verstelbaar en in goede staat 70xø30cm.
Notenhouten Biedermeier 19e eeuwse theestoof. Tweekleurig met getorste spijlen en messing binnenbak. In zeer goede originele staat.
Prachtige Solingen bestekcassette met plated en verguld bestek in goede staat. Inclusief certificaat 8x45x32cm. Cond.: G
Twee tinnen klepkannen 18e-19e eeuw met duimrust (1 later gegraveerd in 1862). Gemerkt Rudotalille Oudart ca. 26cm. Cond.: G
Hollandse theedoos ca. 1800 van notenfineer met bandintarsia, origineel slot en sleutel met hengsel. Stukje fineer mist 10x19x10,5cm. Cond.: R-G
Mooie oude Italiaanse accordeon, gemerkt Barcade, in originele koffer 35x30x16cm. Cond.: G
Twee tinnen klepkannen 18e-19e eeuw met duimrust (1 deksel gerepareerd) 23-26cm. Cond.: G
Mahoniehouten schrijfkist met (zilver?) inleg. In goede originele staat 14x26x35cm.
Drie antieke messing fotolijsten, bewerkt met religieuze beschildering. rest gedrukt 5-13cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuws reisikoon (Russisch of Grieks) in goede originele staat 11x9,8cm.