Drie oude Oosterse messen en Oosters kopie-pistool (1 handvat mist) 26-70cm.
Decoratief zwaard en bijl 20e eeuw in goede staat. Rijk bewerkt 67x76cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Timmermans houtschaaf met koperen armaturen. In zeer goede originele staat 24x22x16cm.
Tinnen kraantjeskan 1e helft 19e eeuw in goede originele staat 43cm.
Twee kleine tinnen dekselkannen 17e-18e eeuw met duimrust, 1 deksel is los 14-15cm. Cond.: G
Empire tinnen kraantjeskan ca. 18010 met houten voet in zeer goede staat, alleen afsluiting mist, 47x18x24cm. Cond.: G
Vier delen antiek tin; 2 tinnen bewerkte bekers ca. 1900, 1x 19e eeuws warmhoud-bord en 1x grote antieke tinnen schaal met hengsels 11,5x31cm. Cond.: G
Twee oude tinnen kraantjeskannen 19e/20e eeuw met beschildering. In redelijk tot goede staat 38-42cm. Cond.: R-G
Twee kleine tinnen dekselkannen met gleuf in het deksel voor de lepel (1 duimrust afgebroken) 17e-18e eeuw 14-15cm. Cond.: R
Vier 18e-19e eeuwse tinnen schenkkannen met duimrust (2 setjes), schenktuit opnieuw aangezet. In goede staat 16-17cm.
Vier delen 19e eeuws tin; 2x kan (1 gerestaureerd) 18-15xø10cm. en 2x bord ø21cm. Cond.: R-G
Zeven delen Hollands tin 20e eeuw; 1x snotneus, 1x kaarskandelaar, 1x eikeltjeskan, 2x brandewijnkom en 1x vijzel 5-33cm. Cond.: G
Mooie 19e eeuwse kraantjeskan ca. 1820. Empire van messing en koper, in goede originele staat 47x27x33cm. Cond.: G
Kavel divers tin en koper (oud en antiek) o.a; 1 groot tinnen bord 1817, 1 inktpot, 2 schalen, 1 asbak, 1 kandelaar en 1 koperen bierpul 19e eeuw 5-42cm. Cond.: G
Prachtige Duitse antieke reservistenpijp, Fahrich Tönnies 1904 06 FA 46 2B. Met hoornen kanon etc. In goede originele staat 80cm.
Oude opaline glazen tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw, met messing voet. 56xø17cm., Cond.:G
Grote oude opaline glazen petroleumlamp 1e helft 20e eeuw met landschapsdecor en originele kap. In goede originele staat 54cm.
Grote bakkers-petroleumlamp ca. 1900, Jugendstilo met contragewichten. In goede originele staat 140xø40cm.
Grote Historisme tafel-petroleumlamp ca. 1880 van compositie metaal. Brander is gemoderniseerd naar electrisch 66cm. Cond.: R-G