Eikenhouten wandrek met Engels serviesgoed en 1 eikenhouten wandkastje ca. 1900 handgestoken 51x54x9cm. en 53x55x11cm. Cond.: G
Grote glazen tafellamp in Galle stijl met bergen-, flamingo- en palmenmotief 21e eeuw 50xø32cm. Cond.: G
Oude tafellamp met compositie metalen herdershond en marmer ca. 1940. In goede originele staat 29x23x9cm.
Oude hanglamp uit de oude Willemschool te Hengelo ca. 1950 in originele staat 92xø28cm. Cond.: G
Decoratieve porseleinen lamp 2e helft 20e eeuw met messing versieringen en voet. Voorstellend een vogel op tak (stukje van snavel af) 46x14x17cm. Cond.: R
IJzeren 19e eeuwse ketel met messing kraan en opschrift "Hollcroft 24 pints" 40x48xø26cm. Cond.: G
Oud koperbeslagen borstel wandkastje met spiegel en borstelset 20e eeuw in goede staat 55x31x7cm.
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels in schoenvorm, onderzijde deels doorgesleten 21x10x9cm. Cond.: G
Engelse 19e eeuwse weegschaal met mahonie voet en messing. In goede originele staat 66x47x23cm.
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels in schoenvorm 14x15x11cm. Cond.: G
Klein reisaltaar 19e eeuw met compositie metalen figuren en lederen foudraal 12x7x3cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse koperen stijgbeugels in de vorm van een schoen 15x26x11cm. Cond.: G
Gobelin in goudkleurige lijst ca. 1900, 50x60cm. Cond.: G
Oude Jugendstil stijl glazen plafondlamp in goede staat 49xø13cm.
Antieke telefoon 1e helft 20e eeuw Jydsk in zeer goede originele staat 32x26x13cm.
Prachtige opaline glazen wand-petroleumlamp ca. 1900 met messing armatuur in goede originele staat 51x21x14cm.
Twee antieke boeken; 1x "De vader des vaderlands door dr. W.A. Terwagt 1886" en 1x "De Reuzenstrijd 1870-1871" door M.C.U. Huber. Bevat diverse militaire lithografiën Cond.: R-G
Franse opaline glazen 19e eeuwse lampevoet met gouddecor, handbeschilderd 75xø15cm. Cond.: G
Twee antieke bronzen vijzels met stamper; 1x 19e eeuw 11xø12,5cm. en 1x 17e/18e eeuw 8xø12cm. Cond.: G