Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Melk en suiker set op blad
Startprijs 10 EUR

Kopergeslagen plated roomstel ca. 1900, gesigneerd H. Stroeve in goede staat 7,5x21x17cm.

Dominospel
Resultaat: 20 EUR

Dominospel 19e eeuw gemaakt van been en in goede staat 4x18x6cm.

Pijpenrek met 7 gezichten
Startprijs 50 EUR

Oud wand-pijpenrek van beschilderd gips met 6 tabakspijpen 20e eeuw 53x17x9cm. Cond.: G

Set tinnen bekers
Resultaat: 20 EUR

Set van zeven 19e eeuwse tinnen maatbekers, geëikt Cond.: G

8 Tinnen bakjes + lepels
Resultaat: 25 EUR

Diverse 19e eeuws tin o.a; lepels, theebus, beker, kannetjes, peperstrooier 3-11cm. Cond.: R-G

Dekselcoupe met putti
Startprijs 150 EUR

IJzeren vaas met deksel 19e eeuw met putti en druiveranken. In goede originele staat (staat iets scheef) 23x20xø13cm.

Globus
Resultaat: 20 EUR

Oude globus ca. 1950 met papieren globus en houten voet. Räths Staatskundige globe, Prof. Arthur Krause Leipzig in zeer goede staat 27xø19cm.

Russisch ei
Resultaat: 20 EUR

Russisch beschilderd houten ei, gesigneerd met voorstelling van een kerk in de sneeuw 8xø6cm. Cond.: G

Houten kistje
Resultaat: 45 EUR

Grotere fijngestoken Oosterse houten kist 20e eeuw in zeer goede staat 14x24x36cm.

Messing jardiniere
Resultaat: 15 EUR

Messing jardiniere ca. 1880 staand op klauwpoten en rondom gedreven met floraal decor en leeuwekoppen (ringen missen) 22x40x21cm. Cond.: G

Weegschaal 3KG
Resultaat: 20 EUR

Weegschaal 3KG ca. 1890 in goede originele staat 21x45x17cm.

3 Design kandelaren
Startprijs 20 EUR

Drie grote roestvrijstalen design kaarskandelaren, waarschijnlijk delen van een nokkenas 10-15cm. ø12cm. Cond.: G

Humidor
Resultaat: 150 EUR

Humidor met koper beslag ca. 1870 geëboniseerd, bevat 5 schuifdeurtjes en benen knopjes. In goede originele staat 18x27x24cm.

Wijwaterbakje Art Deco
Startprijs 80 EUR

Bronzen wijwater wandbak met buste van Jezus Christus ca. 1900 in goede staat 19x12x5cm.

Hanglamp
Startprijs 150 EUR

Empire stijl hanglamp ca. 1900 met albast. Electrisch, vernikkeld messing. In originele staat 60xø55cm. Cond.: G

Metalen vogelkooi
Resultaat: 40 EUR

Zeldzame 19e eeuwse dubbele vogelkooi in goede originele staat 44x67x32cm.

Bronzen kaarsenstandaard
Startprijs 70 EUR

Antieke Chinees bronzen kaarskandelaar, ca. 1900, met olifanten verwerkt in de poten en bloemendecor. 22xø7cm., Cond.:G

Sieradenkistje
Resultaat: 50 EUR

Sieradenkistje, 30x20x15cm, notenhout belijmd met los vak. Binnenzijde met rood zijde bekleed.

Koperen rariteit
Resultaat: 20 EUR

Antieke koperen haal, gedateerd 1832, waarschijnlijk gebruikt om iets in te laten verwarmen en smelten. Bevestiging is los. ca. 40x11x17cm., Cond.:R/G

Petroleumlamp
Resultaat: 100 EUR

Grote historisme petroleumlamp ca. 1880 met putti (compositie metaal) in goede originele staat 83cm.

Barometer
Startprijs 20 EUR

Notenhouten Jugendstil wand-barometer met Nederlandse barometer. Gemerkt B. Pollmann Arnhem-Nijmegen. In zeer goede originele staat 49x20x5cm.

2 Kleine fotolijstjes
Resultaat: 40 EUR

Twee messing fotolijstjes ca. 1900 in barokstijl met 2 ikoontjes van Jezus en Maria. 12x10cm. Cond.: G

1 Scheepslamp
Resultaat: 20 EUR

Oude scheepslamp begin 20e eeuw van messing 45xø25cm. Cond.: G

Hang petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Hangpetroleumlamp (schippertje) met witte kap in hoogte verstelbaar. 20e eeuws zonder brandglas 90xø36cm. Cond.: G