Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Oorkonde
Startprijs 70 EUR

Oude Russische oorkonde CCCP, rode ster en marcherende man en vrouw (met lint). In goede originele staat 10x3cm.

Arbeit Roter Banner
Startprijs 85 EUR

Oude Russische oorkonde met emialle, CCCP, hamer, sikkel, vlag en lint. In zeer goede originele staat 10x3,5cm.

2 Thermometers
Startprijs 130 EUR

Twee compositie metalen figuren met thermometer op albasten zuil. In goede originele staat 42cm.

2 Bronzen kandelaars
Startprijs 150 EUR

Paar 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met geschulpte voet in goede originele staat 23cm.

Hollandse sextant
Startprijs 250 EUR

Antieke Hollandse sextant in notenhouten kist. G. de Koning Arnhem-Amsterdam no. 2692, 15x20x23cm. Cond.: G

Doosje diversen
Resultaat: 10 EUR

Groot kavel divers oud porselein, aardewerk en koperwerk o.a; Fürstenberg, Sitzendorf paarden, Chinees porselein etc. 6-36cm. Cond.: R-G

2x Coupole St. Clement
Startprijs 50 EUR

Twee flessen rode wijn, Coupole St.- Clement, Les Gros Cailloux. Bille P No. 17483 en No. 17498

Stel kandelaars, 6-armig
Resultaat: 20 EUR

Oud stel 5-armige kandelaars van messing met albast 20e eeuw 36x37x13cm. Cond.: G

2 Flessen wijn
Startprijs 70 EUR

Fles witte wijn, Domaine de la Gauche 1982, Sauternes. Jean Baro proprietaire a Bommes-Sauternes. 1x Louis Bert & Co Graves.

2 Flessen wijn
Startprijs 100 EUR

Fles wijn Chateau du Juge aux 1959, Jean Medeville et Fils. 1x Fles wijn, Chablis Fourchaun, Premier Cru, Grand vin du Bourgogne.

Globe
Resultaat: 160 EUR

Papieren globe ca. 1915, Scan Globe A/S Denmark Replogie, Chicago - Hassing Copenhagen Corp. In originele eikenhouten globe. Beschadiging 2cm. papier globe 45x40x40cm.

2 Zwaarden
Resultaat: 40 EUR

Twee Indiase decoratieve sabels met gegraveerd lemmet 20e eeuw 99cm. Cond.: G

Bronzen spiegel
Resultaat: 60 EUR

Oude bronzen kapspiegel, bewerkt met engelen en ranken, 2e helft 20e eeuw 38x23x10cm. Cond.: G

Schaal met oren
Resultaat: 20 EUR

Tinnen Historisme schaal ca. 1880, bewerkt met romatisch stel in kledendracht 15x36xø26cm. Cond.: G

Fruitschaal
Resultaat: 17 EUR

Decoratieve Italiaanse tinnen schaal, gesigneerd Lavorazione A.mano 20e eeuw, licht verbogen 17x41x30cm.

Messing spiegel, putti
Resultaat: 40 EUR

Oude messing bewerkte kapspiegel met putti 2e helft 20e eeuw in goede staat 33x30x7cm.

Lederen koffer
Startprijs 75 EUR

Prachtige zeldzame 19e eeuwse dokterstas/reiskoffer met koperen beslagen nagels en origineel slot. In zeer goede originele staat 55x34x25cm.

6 Botermesjes
Startprijs 10 EUR

Zes antieke plated botermesjes 16cm. Cond.: M

Bolomes
Resultaat: 85 EUR

Oud Javaans Bolomes met schede. bewerkt en beslagen met Djokja zilver. In goede originele staat 26x5x2cm.

Jachtmes
Startprijs 160 EUR

Groot antiek jachtmes (hertevanger), ongemerkt. Vermoedelijk Oosters 45cm. Cond.: G

Jachtgeweer in koffer
Startprijs 2.500 EUR

Zeldzaam 19e eeuws damast jachtgeweer met kruithoorn in originele kist. Gesigneerd E. Berhart, Cannonier de Paris, prachtig bewerkt 116-117cm. In zeer goede originele staat.

Colt België in kist
Startprijs 900 EUR

Revolver 19e eeuw in originele mahoniehouten kist met accesoires. Revolver is genummerd 3566 ca. 1860. Mechanisme werkt,, in goede originele staat 30x18x7cm.

Japanse dolk, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Oude Chinese (of Japanse) messing bewerkte dolk met sprinkhaan en insectendecor, gesigneerd ca. 1900 25,5cm. Cond.: G

Karabijn
Resultaat: 60 EUR

Antiek (Russische?) karabijn, onschadelijk gemaakt 129cm. Cond.: R