Prachtige grote smeedijzeren geldkist 17e-18e eeuw met mooi opengewerkt gegraveerd slot. Originele sleutel en originele binnebak. In goede werkende staat 45x75x44cm.
18e Eeuwse bijbel Anno 1704, Dordrecht, Hendrik Jacob en Pieter Keur. Amsterdam bij Pieter Rotterdam in compagnie. Met diverse landkaarten. Vergeeld en beschadigd 12x27x37cm. Cond.: M
Prachtige 18e eeuwse Hollandse bijbel door Pieter Keur te Dordrecht en Amsterdam anno 1776. Met origineel lederen band en bronzen beslag (met gravures) 36x12x25cm. Cond.: G
Twee prachtige grote handgestoken wandconsoles 19e eeuw; 1x etende boer en 1x boerenvrouw met pluimvee in haar hand 35x22x26cm.
Prachtige grote Italiaanse accordeon met diverse mogelijkheden (in koffer). gemerkt E. Soprani. In uitstekende staat 47x40x22cm.
Franse 19e eeuwse boulle brievenkist met schildpad inleg ca. 1870. Boulle en schildpad compleet. Geheel in goede originele staat 14x24x18cm.
Zware bronzen kaarskandelaar 18e-19e eeuw met leeuw als voet, in goede originele staat 31cm.
Oud bronzen sluitgewicht met 9 gewichten. Voorstelling van paard en olifanten op deksel 20e eeuw 14xø12cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer theekistje (compleet) ca. 1830 met bandintarsia in zeer goede originele staat 11x15x11cm.