Prachtige zeer grote gobelin met zwart gepolitoerde lijst ca. 1900 met romantische voorstelling van figuren in een park 225x142cm. Cond.: G
AQ. Pleijsier 19e eeuw, olieverf op paneel, Hollandse schepen bij havenmonding 110x45cm. Cond.: R
Grote ovale lijst ca. 1890 met een portret van Maria 118x95cm. Cond.: G
Jean Leon (Belgische School), olieverf op paneel, dames portret met hoed 18x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd?, 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht. In originele ongereinigde staat 60x80cm. Cond.: R-G
Xeno Münninghof (Deventer 1873 - 1944 Barneveld), tekening op papier, bij de Wodans Eiken Wolfhezen 35x45cm. Cond.: G
Gesigneerd J.J. Destree ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met schaatsers 12x18cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht in de stijl van de Haagse school 18x24cm. Cond.: G
Baukema (waarschijnlijk Sieger Baukema, Gaasterland 1852 - 1936 Arnhem), olieverf op linnen, herder met schapen bij schaapskooi 48x64cm. Cond.: R-G
Kees Verwey '70 (Amsterdam 1900 - Haarlem 1995), aquarel op papier, vaas met bloemen 39x27cm. Cond.: G
A. Prins ca. 1930, olieverf op linnen, heidegezicht met vennen 60x80cm. Cond.: G
Georg Jenos (21e eeuw), olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, acryl op linnen (cracele verf), abstracte compositie 70x50cm. Cond.: G
Gesigneerd Corneille, beschilderd houten sculptuur, olieverf op paneel, abstract figuratief, vogel met vis 55x70cm. Cond.: G
P.M.F. van Herwaarden ca. 1920, olieverf op paneel, scheepwerfje van Schreur 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse beeldengroep met waaiers 27x42cm.
R. Merson (Franse School), olieverf op linnen, stilleven met fruit 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, Balinese vrouw 17x24cm. Cond.: G
J.F. Obbes (Waarschijnlijk Joan Francis Obbes 1869 - 1963), olieverf op paneel, pimpelmees 16x20cm. Cond.: R
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Maria met kind 45x76cm. Cond.: M
Jean (21e eeuw), olieverf op paneel, schepen in Hollandse haven 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Miritz ca. 1930, (Duitse school?), olieverf op paneel (verf laat los), stilleven met kaarskandelaar en kruik met bloemen 37x34cm. Cond.: M
Cornelis Albert van Assendelft (Middelburg 1870 - 1945 Amsterdam), tekening op papier, herder met zijn schapen 54x72cm.
Drie portretten Felix de Boeck ( 1898 - 1995), tekening op papier, 3 portretten van heren 20x30cm. Cond.: G