Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ikoon, Maria met kind 1406
Ikoon, Maria met kind
Startprijs 200 EUR
Anton Heyboer 1407
Anton Heyboer
Startprijs 250 EUR
Anton Heyboer 1408
Anton Heyboer
Startprijs 250 EUR
Joop Kropff 1409
Joop Kropff
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Schilderij 1410
Schilderij

Resultaat:

50 EUR

Marte, landschap 1411
Marte, landschap
Startprijs 20 EUR
Marte, landschap 1412
Marte, landschap
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Tekening, J.P. Molenaar 1413
Tekening, J.P. Molenaar

Resultaat:

100 EUR

2 Ikonen 1414
2 Ikonen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Schilderij 1415
Schilderij

Resultaat:

60 EUR

2x Rensburg 1416
2x Rensburg
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Ikoon, Maria Trychorusa 1417
Ikoon, Maria Trychorusa

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Ikoon, Maria Trychorusa 1418
Ikoon, Maria Trychorusa

Resultaat:

100 EUR

Ikoon, moeder Gods Smolensk 1419
Ikoon, moeder Gods Smolensk
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Ingekleurde ets 1420
Ingekleurde ets

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schilderij, D. Marta 1421
Schilderij, D. Marta

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij, stadsgezicht 1422
Schilderij, stadsgezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, M. Peter 1423
Schilderij, M. Peter

Resultaat:

110 EUR

Pendant, vogeltjes 1424
Pendant, vogeltjes
Startprijs 45 EUR
Schilderij, de Wit 1425
Schilderij, de Wit
Startprijs 60 EUR
Schilderij, stilleven 1426
Schilderij, stilleven
Startprijs 80 EUR
Schilderij, kinderen voor huis 1427
Schilderij, kinderen voor huis
Startprijs 500 EUR
Schilderij, romantische school 1428
Schilderij, romantische school
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Jaap van Kregten 1429
Jaap van Kregten

Resultaat:

30 EUR