17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Van Trierum 1047
Van Trierum
Startprijs 350 EUR
Ad de Roo 1048
Ad de Roo
Startprijs 500 EUR
Henri Kley, winter 1049
Henri Kley, winter
Startprijs 200 EUR
Henri Kley, zonnebloemen 1050
Henri Kley, zonnebloemen
Startprijs 600 EUR
Felix Bellenot 1051
Felix Bellenot
Startprijs 300 EUR
R. Lauwerier 1052
R. Lauwerier
Startprijs 500 EUR
Anton Heyboer, 2 dames 1053
Anton Heyboer, 2 dames
Startprijs 180 EUR
S. van den Berg 1054
S. van den Berg
Startprijs 1.200 EUR
Schilderij, vrouw op stoel 1055
Schilderij, vrouw op stoel
Startprijs 25 EUR
Fedor van Kregten 1056
Fedor van Kregten
Startprijs 450 EUR
Jan Rijlaarsdam 1057
Jan Rijlaarsdam
Startprijs 1.200 EUR
Panorama 1058
Panorama
Startprijs 20 EUR
Schilderij, korenschoven 1059
Schilderij, korenschoven
Startprijs 400 EUR
Houtsnede Francois Dehoy 1060
Houtsnede Francois Dehoy
Startprijs 25 EUR
Ton van E.E. 1061
Ton van E.E.
Startprijs 80 EUR
Magritto 1062
Magritto
Geen vanafprijs
Erwens, bosgezicht 1062
Erwens, bosgezicht
Startprijs 40 EUR
Schilderij, P.A. Nijgh 1063
Schilderij, P.A. Nijgh
Startprijs 100 EUR
Evert Rabbers, aquarel 1064
Evert Rabbers, aquarel
Startprijs 100 EUR
Gesign. Lauwerier 1065
Gesign. Lauwerier
Startprijs 500 EUR
Evert Rabbers, aquarel 1066
Evert Rabbers, aquarel
Startprijs 100 EUR
J.H. Kaemmerer 1067
J.H. Kaemmerer
Startprijs 300 EUR
A.J. Zwart, bloemstilleven 1068
A.J. Zwart, bloemstilleven
Startprijs 1.000 EUR
Janos Viski 1069
Janos Viski
Startprijs 400 EUR