Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jade armband 51
Jade armband

Resultaat:

70 EUR

Jade ring GG 52
Jade ring GG
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Jadehanger 53
Jadehanger

Resultaat:

50 EUR

Calciet collier 54
Calciet collier
Startprijs 160 EUR
Jade collier + hanger 55
Jade collier + hanger
Startprijs 300 EUR
Ring GG Chrysopaas Onyx 56
Ring GG Chrysopaas Onyx
Startprijs 780 EUR
Verkocht
Vergulde hanger met jade 57
Vergulde hanger met jade

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ring met diamanten 58
Ring met diamanten

Resultaat:

310 EUR

Oorhangers met diamanten 59
Oorhangers met diamanten
Startprijs 325 EUR
Ring GG met saffier en briljant 60
Ring GG met saffier en briljant
Startprijs 950 EUR
Oorhangers met diamanten 61
Oorhangers met diamanten
Startprijs 350 EUR
Armband, olifant 62
Armband, olifant
Startprijs 2.200 EUR
Collier, 5-rij bloedkor. 76
Collier, 5-rij bloedkor.
Startprijs 1.800 EUR
Collier, 2-rij bloedkor. 77
Collier, 2-rij bloedkor.
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Hanger GG parel 78
Hanger GG parel

Resultaat:

950 EUR

Oorhangers,GG parel briljant 79
Oorhangers,GG parel briljant
Startprijs 800 EUR
Vogelbroche 80
Vogelbroche
Startprijs 1.600 EUR
Verkocht
Tennisarmband GG 81
Tennisarmband GG

Resultaat:

920 EUR

Bloedkoraalring GG 82
Bloedkoraalring GG
Startprijs 125 EUR
Herenring 83
Herenring
Startprijs 375 EUR
Heren ring Briljant 84
Heren ring Briljant
Startprijs 1.700 EUR
Herenring bicolour 85
Herenring bicolour
Startprijs 150 EUR
Ring GG munt Kennedy 86
Ring GG munt Kennedy
Startprijs 45 EUR
Ring GG parel zirkonia 87
Ring GG parel zirkonia
Startprijs 90 EUR