Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Rouwbroche GG 646
Rouwbroche GG

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hanger en speld GG 647
Hanger en speld GG

Resultaat:

70 EUR

Collier parel bloedkoraal 672
Collier parel bloedkoraal
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Bloedkoraalcollier, 4 rij GG slot 673
Bloedkoraalcollier, 4 rij GG slot

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Granaat collier antieke sluiting 674
Granaat collier antieke sluiting

Resultaat:

400 EUR

Granaat armband 675
Granaat armband
Startprijs 180 EUR
Broche bloedkoraal 676
Broche bloedkoraal
Startprijs 150 EUR
Barnsteen collier 677
Barnsteen collier
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Broche bloedkoraal 678
Broche bloedkoraal

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Verguld Ei, hanger 679
Verguld Ei, hanger

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Zilveren zakhorloges 680
2 Zilveren zakhorloges

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 Zakhorloges 681
4 Zakhorloges

Resultaat:

30 EUR