Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Biedermeier voltaires, zwart
Resultaat: 250 EUR

Twee zwarte biedermeier voltaires ca. 1870, 1x gaaf en 1x stoffering beschadigd 113x66x74cm. Cond.: R-G

Commode
Resultaat: 250 EUR

Oude Hollandse eikenhouten Louis Quinze stijl commode 2e helft 20e eeuw met origineel beslag. In redelijke originele staat 77x92x48cm.

Galle vaas
Resultaat: 250 EUR

Antieke glazen Emile Galle vaas (1846 - 1904) met bessenrank-decor. In goede originele staat 10,5x9,5cm.

Chinese schotel ca. 1800
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor (haarscheur ø38,7cm. Cond.: R

2 Platelen vazen, Utrecht
Resultaat: 250 EUR

Twee Hollands platelen vazen Utrecht door J. Mijnlief ca. 1910, floraal decor; 1x heel, 1x voet gelijmd 25xø10cm. Cond.: R-G

Chinese kom, Fam Rose
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Fam Rose kom (gesigneerd) 20e eeuw met bloemdecor 7xø16,2cm. Cond.: G

Art Deco ring Onyx
Resultaat: 240 EUR

Art Deco ring WG, 585/000, met onyx en diamant. Ring met langwerpige bovenzijde met in het midden een Onyx waarin een diamant gezet is in een vierkante kast. Om de Onyx zit een bewerkte rand, 15x9 mm...

Gouden horloge Omega
Resultaat: 240 EUR

Dameshorloge, Omega, GG 585/000. Fijn rond dameshorloge met GG Milaans gevlochten band. ca 21,4 gr. Lengte 18 cm. De wijzerplaat is iets aangeslagen.

Bloedkoraal collier 3 rijen
Resultaat: 240 EUR

Collier, 3 rijen met GG 585/000 sluiting. Collier met 3 rijen met kleine bloedkoralen, met mooie rode kleur, bevestigd met GG lakbollen aan GG bloemvormige sluiting, ø 15 mm, met draadbewerking en in...

Koraal collier 3-rij
Resultaat: 240 EUR

Koralen collier, 3 rijen met zilveren, 800/000, oude haaksluiting. Lengte 44 cm. Dikte kralen7 mm.

Stenson Cook, auto-embleem
Resultaat: 240 EUR

Zeldzame antieke Stenson Cooke 1773 motorkap embleem (car hood ornament) in redelijke staat 15x11cm.

Regelateur, Willem III
Resultaat: 240 EUR

Grote notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit met zeldzame Historisme prachtslinger, uurwerk gemerkt T.H. In goede originele staat, compleet 119x39x18cm.

Tegeltableau
Resultaat: 240 EUR

Groot antiek polychroom tegeltableau in lijst (vermoedelijk Makkum) (1 tegel kapot). Voorstellend Hollandse hooi-oogst met figuren, knotwilgen etc. 92x51cm. Cond.: R

2 Rijstkommen, bloemen
Resultaat: 240 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- en bloemdecor 9,5xø10cm. Cond.: G

2 Chin. kop & schotels
Resultaat: 240 EUR

Twee 19e eeuwse capucijner porseleinen kop&schotels met Chinees landschapsdecor in goede staat 5xø11cm.

Ring Art deco Navette vorm GG
Resultaat: 230 EUR

Ring, GG, 585/000, Art Deco met briljant. Ring met aan de bovenzijde 2 grotere diamanten en meerdere kleinere diamanten gezet in een Navette vorm, totaal ca 0,52 crt. ca 2,5 ø 58. Cond U

Kristallen coupe
Resultaat: 230 EUR

Grote fraaie antieke geslepen kristallen coupe voorzien van zgn. Russisch slijpsel, staand op 835/000 zilveren voet ø11cm., MT.: C.J.Begeer, Utrecht, ca. 1882, 23xø19cm.

2 Louis Seize stoelen
Resultaat: 230 EUR

Twee 18e eeuwse Louis Seize stoelen in originele kleur en in goede originele staat 100x58x49cm.

Louis Seize stoelen
Resultaat: 230 EUR

Twee 18e eeuwse Louis Seize armleunstoelen in originele kleur met petit-point stoffering in goede staat 91x83x54cm. Cond.: G

Hanger met bloedkoraal
Resultaat: 225 EUR

Hanger, GG 585/000 met bloedkoraal. Grote antieke hanger/broche met in het midden een grote ronde bloedkoraal, ø 9 mm. Om de bloedkoraal zit een bewerkte rand en een rand met kleine knopjes, missen er...

Ring strak Bloedkoraal
Resultaat: 225 EUR

Ring, GG, 585/000 strak model. Strakke bolle royale ring met in het midden een ovale Bloedkoraal, ø 15x10mm. ca 5,2. ø 57

Frans barok kistje, 19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Mooi antiek zilveren kistje op basement, Frans barok, 19e eeuw, 835/000. Het drijfwerk is rondom voorzien van florale motieven, 8x5x5cm., ca. 126gr., Cond.:U

Zilveren miniatuur, treefje
Resultaat: 225 EUR

Zeldzaam Haarlems 18e eeuw zilveren miniatuur treefje ca. 17gr. Toegeschreven aan Mr. Pieter Snijder ca. 1730 2x6x2,5cm.

Zilveren dienblad
Resultaat: 225 EUR

Antiek Hollands zilveren dienblad met opengewerkte rand waarop parelmotief. 1e Gehalte grootkeur 925/000, MT: J. Vos & Co Haarlem, jaarletter J: 1919, ca. 455gr. 29x20,5cm. Cond.: U