Ebbenhouten olifant met zilveren omhulsel, bezet met diverse halfedelsteentjes, L. 12 cm.,H 15 cm., Cond.:G
Jan Cossaar (1874 - 1966), olieverf op paneel, kerkinterieur met 2 figuren 13x19cm. Cond.: G
Wim van Norden (1917 - 2001), olieverf op linnen, havengezicht 60x80cm. Cond.: G
Vier originele 18e eeuwse Louis Quinze stoelen van notenhout. Handgestoken en houtgepind, in goede originele staat 95x52x55cm.
Hollandse notenhouten met eikenhouten kussen-rankenkast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat (met lades) 188x60x168cm. Cond.: G
Zwaar massief eikenhouten 4-deurs dressoir (handarbeid) 2e helft 20e eeuw in goede staat 91x52x200cm.
Schitterende biedermeier 8-kantige mahoniehouten coulissentafel met 1 extra blad ca. 1830. Lichte fineerschade bij 4-spant poot 73x142x188cm. Cond.: R-G
Zeer grote porseleinen koets, 2e helft 20e eeuw met dame, hond en koetsier. In barokstijl Chips af bij bloemen. 40x76x26cm.
Broche, GG 585/000, in de vorm van een papegaai met diverse kleurstenen. GG ara, merk Premier, met in de kop en in de hals diverse kleine Diamanten. In het onderlijf, 2 rijen met Blauw Saffieren, 2 r...
Raymond Weil dames horloge, Tango, nieuw. Goudkleurig, langwerpig model met parelmoerplaat. Grootte van de kast 25x19mm. In originele doos
Antieke Bentheimer zandstenen leeuwenkop (gevonden te Bentheim) 17e eeuw of ouder 56x36x24cm. Cond.: G
Engelse Enfield karabijn van 1917 (onklaar gemaakt) G.R. BS. CP 1917 Sht. L.E. (In originele staat 113cm. Cond.: G
Oude Chinese (of Japanse) messing bewerkte dolk met sprinkhaan en insectendecor, gesigneerd ca. 1900 25,5cm. Cond.: G
Vijf herinneringsobjecten voetbal; 1x plauqtte FC Porto, 1x bronzen figuur Sevilla Futbol Club to uefa match Delegate PSG-Sevilla 2010, 1x ledern sleutelhanger Austria Wien, 1x schaal PSG-FC Panathina...
Zuid Duitse 19e eeuwse eethoek. De stoelen (bretterstühle) hebben diverse rugleuningen. In goede originele staat 91x51x42cm. en 76x120x78cm.
Duitse eikenhouten dekenkist met gestoken front, sleevoeten en origineel slot. In goede originele staat 68x111x61cm.
Drie delen Chinees porselein 19e eeuw; 1x dekselpotje (deksel vast) met bloemdecor (chip bodem), 1x 4-kantig vaasje (bovenaan beschadigd) met bloemdecor, 1x tablet met schaal voorzien van huizen- en l...
Grote Chinees porseleinen penselenbak ca. 1900 met decor van vogels en bloemen. 2 Minimale chips bodem, 14xø15,5cm. Cond.: R-G
Twee prachtige Chinees porseleinen 3-delige rijstkommen Familie Roze. Gesigneerd en met decor van draken en bloemen. 1 Kopje met minimale chips rand 9xø9cm. Cond.: G
Zes delen 18e eeuws Chinees Familie Roze met haandecor (zeldzaam); 2x kop&schotels (minimale randschade kopjes) en 2 losse schotels ( 1 oude haarlijn) 4,5xø10,5cm. Cond.: R-G
Antieke ovale opengewerkte plated jardiniere versierd met guirlandes en zuilen op vier leeuwenkoppootjes en twee fraaie handgrepen, voorzien van originele blauwglazen binnenbak, gemerkt WMF, 14x42x18c...
Zakhorloge, GG 585/000. Mooi zakhorloge, witte wijzerplaat met romeinse cijfers en centrale secondewijzer. Werkend. Horloge is voorzien van gravure en heeft een double horlogeketting. ø 45 mm. Kast he...
Wortelnoten 18e eeuws theekistje met origineel beslag en sleutel. In zeer goede staat. 15x23x15cm.