Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tinnen kan
Resultaat: 210 EUR

Grote tinnen Historisme klepkan met datering 1706 (vermoedelijk 1880 Duitsland). Met diverse stempels (klauwpoten), wapen etc. , 1 deuk 48x27x18cm. Cond.: G

Gesign. C.A. Ahrends
Resultaat: 202,5 EUR

Gesigneerd C.A. Ahrends 19e eeuw, olieverf op paneel, romatisch landschap met figuur 24x30cm. Cond.: R-G

Armband GG met 3 diamantjes
Resultaat: 200 EUR

Armband GG 585/000 met drie diamantjes. Bewerkte Gourmetschakels, breedte 8,5 mm, met in het midden 3 diamanten, oud slijpsel, verdeeld over de armband. De armband is voorzien van een bakslot en 2 vei...

Ring met roosdiamanten
Resultaat: 200 EUR

Ring, GG 585/000 met 3 grote roosdiamanten. Antieke ring met aan de bovenzijde 3 royale roosdiamanten in zilver gezet. Om de diamanten zit een mooie bewerkte zilveren rand. De GG band van de ring is v...

Hanger Art Deco met Onyx
Resultaat: 200 EUR

Art Deco hanger, WG 585/000 met Onyx en diamant. Hanger langwerpig met langwerpige onyx waarin een briljant gezet is. Om de Onyx zit een bewerkte rand, de achterzijde van de hanger is GG. De hanger is...

Ring GG met kleurstenen.
Resultaat: 200 EUR

Brede ring, GG, 750/000 met diverse kleurstenen. Flexibele ring met in het midden een rij met 4 baquette geslepen Topasen. Aan weerskanten van de rij zitten 3 achtkant briljantjes in WG zetting. ø 60,...

Lot Goud
Resultaat: 200 EUR

Lot Goud, 585/000 bestaande uit een fijn figarocollier met hanger in de vorm van een driehoek met zirconia's, een CFE armband met diverse kleien bedeltjes, 2 bolletjes, mat en gilimmend en een paar r...

Parfumflesje staand, goud
Resultaat: 200 EUR

Antieke kristallen gefacetteerde parfumflacon met gouden kraag en dop. H.9.5cm., Cond.:U

Schilderij, J. Bock 1875
Resultaat: 200 EUR

J. Bock 1875. olieverf op paneel, landschap met vee, knotwilgen en figuren 30,5x23cm. Cond.: G

Paneel, 18e -19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

EIkenhouten handgestoken paneel 17e-18e eeuw in Renaissance stijl met figurendecor. In zeer goede staat 24x35cm.

Kavel oude treintjes
Resultaat: 200 EUR

Kavel van 6 oude Duitse treinen 2e helft 20e eeuw; 3x Märklin locs (goed), 1x Märklin loc E 6302 groen (goed), 1x Fleischmann (goed) en 1x Märklin rode dieselloc (redelijk) 12-22cm. In redelijk tot go...

Friese staartklok
Resultaat: 200 EUR

Mooie 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en wekkerfunctie. Mooie meekrab kleur, in zeer goede staat 132x37x22cm.

Stations comtoise
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Franse stations comtoise met harpslinger. In goede originele werkende staat met bok en sleutel 40x30x16cm.

Biedermeier kast
Resultaat: 200 EUR

Mahoniehout fineer Noord-Duitse Biedermeier tweedeurskast ca. 1830. Bevat 4 lades en legplanken achter de deuren. 1 Krimpnaad bij de deur, verder in goede originele staat (kast is uitneembaar) 175x137...

Art Deco bureau
Resultaat: 200 EUR

Notenhout fineer Art Deco schrijfbureau ca. 1935 in goede originele staat. Met schuiflades achter de deuren. 75x89x162cm.

Eiken 3-Deurs kast
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten 3-deurs kast ca. 1930 (mooie patina) in zeer goede originele staat 195x155x61cm.

Eiken buffetkast
Resultaat: 200 EUR

Eiken buffetkast ca. 1880 met volle zuilen 228x54x140cm. Cond.: G

Eiken kast
Resultaat: 200 EUR

Brede Duitse uitneembare boeren eikenhouten kast ca. 1840 in goede originele staat 196x178x62cm.

Kussenkast
Resultaat: 200 EUR

Oude Hollandse kussenkast met lades en ranken 2e helft 20e eeuw van eikenhout met pallisander. Uitneembaar 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 184x170x61cm.

Biedermeier linnenkast
Resultaat: 200 EUR

Grote Hollandse antieke uitneembare mahoniehout fineer linnenkast met schappen en lades, ca. 1850,in goede originele staat. 200x156x53cm.

Vruchtenhouten commode
Resultaat: 200 EUR

Aparte vruchtenhouten 3-laden commode met gesneden koppen en volle zuilen. in goede originele staat (lichte wormbeval) 95x110x62cm. Cond.: R-G

Glazen vaas
Resultaat: 200 EUR

Hoge glazen vaas ca. 1890 van Legras (of Lagras) met landschapsdecor in zeer goede staat 35,5xø13cm.

Dekselpot 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Polychroom keramieken 18e eeuwse apothekerspot, gemerkt B.P., Fayence (Frans of Italiaans) in goede originele staat (1 chip) 30xø11cm.

Servies Herend
Resultaat: 200 EUR

Prachtig 11-delig Herend porseleinen koffieservies met insecten- en rozendecor 20e eeuw, bestaande uit 3-delige roomset, koffiekan, theekan, dekselpot, tablet, 4 kop&schotels. In goede staat (minimale...