Grote tinnen Historisme klepkan met datering 1706 (vermoedelijk 1880 Duitsland). Met diverse stempels (klauwpoten), wapen etc. , 1 deuk 48x27x18cm. Cond.: G
Gesigneerd C.A. Ahrends 19e eeuw, olieverf op paneel, romatisch landschap met figuur 24x30cm. Cond.: R-G
Armband GG 585/000 met drie diamantjes. Bewerkte Gourmetschakels, breedte 8,5 mm, met in het midden 3 diamanten, oud slijpsel, verdeeld over de armband. De armband is voorzien van een bakslot en 2 vei...
Ring, GG 585/000 met 3 grote roosdiamanten. Antieke ring met aan de bovenzijde 3 royale roosdiamanten in zilver gezet. Om de diamanten zit een mooie bewerkte zilveren rand. De GG band van de ring is v...
Art Deco hanger, WG 585/000 met Onyx en diamant. Hanger langwerpig met langwerpige onyx waarin een briljant gezet is. Om de Onyx zit een bewerkte rand, de achterzijde van de hanger is GG. De hanger is...
Brede ring, GG, 750/000 met diverse kleurstenen. Flexibele ring met in het midden een rij met 4 baquette geslepen Topasen. Aan weerskanten van de rij zitten 3 achtkant briljantjes in WG zetting. ø 60,...
Lot Goud, 585/000 bestaande uit een fijn figarocollier met hanger in de vorm van een driehoek met zirconia's, een CFE armband met diverse kleien bedeltjes, 2 bolletjes, mat en gilimmend en een paar r...
Antieke kristallen gefacetteerde parfumflacon met gouden kraag en dop. H.9.5cm., Cond.:U
J. Bock 1875. olieverf op paneel, landschap met vee, knotwilgen en figuren 30,5x23cm. Cond.: G
EIkenhouten handgestoken paneel 17e-18e eeuw in Renaissance stijl met figurendecor. In zeer goede staat 24x35cm.
Kavel van 6 oude Duitse treinen 2e helft 20e eeuw; 3x Märklin locs (goed), 1x Märklin loc E 6302 groen (goed), 1x Fleischmann (goed) en 1x Märklin rode dieselloc (redelijk) 12-22cm. In redelijk tot go...
Mooie 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en wekkerfunctie. Mooie meekrab kleur, in zeer goede staat 132x37x22cm.
Grote 19e eeuwse Franse stations comtoise met harpslinger. In goede originele werkende staat met bok en sleutel 40x30x16cm.
Mahoniehout fineer Noord-Duitse Biedermeier tweedeurskast ca. 1830. Bevat 4 lades en legplanken achter de deuren. 1 Krimpnaad bij de deur, verder in goede originele staat (kast is uitneembaar) 175x137...
Notenhout fineer Art Deco schrijfbureau ca. 1935 in goede originele staat. Met schuiflades achter de deuren. 75x89x162cm.
Eikenhouten 3-deurs kast ca. 1930 (mooie patina) in zeer goede originele staat 195x155x61cm.
Eiken buffetkast ca. 1880 met volle zuilen 228x54x140cm. Cond.: G
Brede Duitse uitneembare boeren eikenhouten kast ca. 1840 in goede originele staat 196x178x62cm.
Oude Hollandse kussenkast met lades en ranken 2e helft 20e eeuw van eikenhout met pallisander. Uitneembaar 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 184x170x61cm.
Grote Hollandse antieke uitneembare mahoniehout fineer linnenkast met schappen en lades, ca. 1850,in goede originele staat. 200x156x53cm.
Aparte vruchtenhouten 3-laden commode met gesneden koppen en volle zuilen. in goede originele staat (lichte wormbeval) 95x110x62cm. Cond.: R-G
Hoge glazen vaas ca. 1890 van Legras (of Lagras) met landschapsdecor in zeer goede staat 35,5xø13cm.
Polychroom keramieken 18e eeuwse apothekerspot, gemerkt B.P., Fayence (Frans of Italiaans) in goede originele staat (1 chip) 30xø11cm.
Prachtig 11-delig Herend porseleinen koffieservies met insecten- en rozendecor 20e eeuw, bestaande uit 3-delige roomset, koffiekan, theekan, dekselpot, tablet, 4 kop&schotels. In goede staat (minimale...