Zeldzame Duitse 18e eeuwse K.P.M. porseleinen presenteerschaal met bloemendecor. In zeer goede originele staat 50x31,5cm.
Grote 19e eeuwse schelpvormige goudimari porselein en vis-opdienschaal. Afgebeeld een vogelkop, landschap, wolken, bloemen etc. In goede originele staat (gesigneerd of gemerkt) 37x40x7cm.
Tien oude Chinees porseleinen kop & schotels 1e helft 20e eeuw met decor van landschap en figuren in zeer goede staat 5,4xø11,3cm. Cond.: G
Vulpotloden, GG 585/000. Vijf GG vulpotloden, diverse modellen, rond en vierkant. Lengte tussen de 9 en 11 cm.
Geslepenj kristallen theebus met amandelslijhpsel, op zilveren voet (deukje) en zilveren montuur met dop voorzien van graveerwerk, 835/000, toegeschreven aan C.E.Held, Amsterdam ca. 1870, 17xø8cm.
Antiek kristallen parfumflesje, liggend model, met gouden dop en kraag, en glazen stopje. L. 8cm., Cond.:U
Grote Franse Boulle likeurkelder (zonder inhoud) ca. 1880. Zwart gelakt , met boulle en schildpad medaillons. Twee messing zijstrippen missen, verder in zeer goede originele staat 27x33,5x25cm.
Grote eikenhouten houtgestoken wandbarometer met druivenranken en geëmailleerde platen. In goede originele staat 94x38cm.
Prachtige oude bakelieten Bush radio ca. 1925 met daarbij twee bakelieten luidsprekers. 1x Dubbelzijdig, gemerkt Philips, 1x schotelvormig Philips. Alles in zeer goede originele staat 25x30x20cm., 21...
Grote Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in zeer goede staat, mooie handbeschildering 78x32x27cm.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten vertico met toogpanelen, Duitsland ca. 1830. In goede originele staat 158x95x50cm.
Grote Duitse 18e eeuwse eikenhouten kist met licht gebogen deksel. Sleepoten, bewerkt front, origineel slot en binnenvat. In goede originele staat 79x145x65cm.
Japans ivoren erotisch figuur ca. 1900 in goede originele staat 6x3,7x2,8cm.
Twee Japanse celadon bolvaasjes 19e eeuw met houten opengewerkte houders ca. 1900. In goede originele staat 12xø8cm.
Antiek kristallen parfumflesje met gouden dop en kraag. Inclusief stopje. H.: 8,5cm. Cond.: U
Antieke kristallen parfumfles met gouden kraag en dop, filigrain bewerkt met kliksluiting H.: 9,5cm. Cond.: U
Schitterende antieke Hollands zilveren miniatuur voorstelling: Gracht met zeilboot, ophaalbrug en op de kades molen, paard en wagen en wandelaar. Met dunne kade afrasteringen. Het geheel staat op vier...
Hollands zilveren zwaar bewerkte doos (rococostijl) op vier pootjes met scharnierend deksel met afbeeldingen van spelende muzikanten. Twee scharnierende handgreepjes, grootkeur 835/000 14x8,5x6,5cm. c...
Twee zilveren 2-armige getorste kandelaars op ovale voet 835/000, ca. 468gr. (samen) 17x17cm. Cond.: U
Roze verguld horloge. 2 zijdig, met maanstand/dag/datum/24 uurs cijfer. Het horloge is voorzien van een zwart lerenband en een roze klip. ø 43 mm, dikte 19 mm.
G.W. Knap 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Weense notenhouten regelateur van de Gebroeders Resch ca. 1880. 2 Gewichten, geheel in goede originele staat 112x41x19cm.
Franse 19e eeuwse speeltafel met inhoud (speelstenen) van notenhout fineer met intarsia en bronzen voetstukken met lichte fineerschades 78x91x58cm. Cond.: R