Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ets, Theophile de Boek 1387
Ets, Theophile de Boek

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ets, Willem de Zwart 1384
Ets, Willem de Zwart

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Schilderij, Wanrooy 1268
Schilderij, Wanrooy

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Ets, D. Harting 1184
Ets, D. Harting

Resultaat:

18 EUR

Verkocht
Schilderij, Duitse expressionist 1131
Schilderij, Duitse expressionist

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Gouden 20 Francs 1910 716
Gouden 20 Francs 1910

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gouden 20 Francs 1850A 715
Gouden 20 Francs 1850A

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gouden 10G 1897 711
Gouden 10G 1897

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Delen glas 597
3 Delen glas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6 Zilveren messen in cassette 564
6 Zilveren messen in cassette

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Theeduimpje + Mosterdpot 499
Theeduimpje + Mosterdpot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren balboekje 494
Zilveren balboekje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Lepelvaasje + 22 lepeltjes 475
Lepelvaasje + 22 lepeltjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Wilhelmina fl 5,- hanger 434
Wilhelmina fl 5,- hanger

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Zilveren flessen-onderzetters 298
2 Zilveren flessen-onderzetters

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Zilv. fotolijstjes 94
2 Zilv. fotolijstjes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
5 Potloden 91
5 Potloden

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Ring GG munt Kennedy 26
Ring GG munt Kennedy

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Hanger met bloedkoraal 6
Hanger met bloedkoraal

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
3 Chin. kop & schotels 6501
3 Chin. kop & schotels

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
8 Empire schotels 6476
8 Empire schotels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Pors. naaldendoosje + doosje 6450
Pors. naaldendoosje + doosje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
9 Diverse kopjes 6419
9 Diverse kopjes

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
3 Pors. beelden 6378
3 Pors. beelden

Resultaat:

15 EUR