Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kavel diversen (11x)
Resultaat: 270 EUR

Divers Chinees porselein 18e-19e-20e eeuw, divers decor. 1x kop&schotel en 10 vaasjes (4 beschadigd) 5-12cm. Cond.: R-G

Bronzen papegaai op tak
Resultaat: 265 EUR

Grote oude bronzen papegaai op stam 2e helft 20e eeuw (geoxideerd) 122cm. Cond.: G

Horloge, GG Plato
Resultaat: 260 EUR

Dameshorloge, GG, 585/000, met schakelband. Rond horloge, merk PLato, ø 20 mm, voorzien van GG verlopende schakelband. Lengte 18 cm ca 22.7 gr.

WG horloge Eska
Resultaat: 260 EUR

Horloge WG, 585/000, met briljant. Zeer fijn elegant dameshorloge, mechanisch, met WG fijne band. Aan de kast zijn op de band 6 steentjes bevestigd. ca 20,8 gr. Lengte 16,5 cm

Antieke paspop
Resultaat: 260 EUR

Paspop 19e eeuw in goede originele staat 160x35x30cm.

Klokkenstel, bisquit
Resultaat: 260 EUR

Bisquit porseleinen 3-delig klokkenstel (huwelijk) ca. 1900; 1x klok met putti en 8-daags uurwerk (duif gelijmd) 38x22x9cm. en 2x vazen met ramskoppen en bronzen voet (1 voet gelijmd en 1 hoorn top af...

Empire bureau
Resultaat: 260 EUR

Mooi Louis Seize stijl dames-schrijfbureau met rondom intarsia, bronzen beslag en lijstwerk 21e eeuw. In goede staat 81x80x120cm.

Grote kapstok
Resultaat: 260 EUR

Zeer grote antieke notenhouten wand-kapstok in goede originele staat 100x124x40cm.

Chin. houtsnijwerk
Resultaat: 260 EUR

Zeldzaam 19e eeuws houtgesneden gesigneerd figuur. Voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder in gewaad met grote lotusbloem in een mand op zijn rug. Mooie patina, mooie kwaliteit 32x19x17cm. C...

2 Chin. kop & schotels
Resultaat: 260 EUR

Twee 18e eeuwse capucijner porseleinen kop en schotels met Chinees landschapsdecor (konijn in landschap). In goede staat 4,5xø9,5cm. Cond.: G

Hanger GG groot briljant
Resultaat: 250 EUR

Grote hanger, GG 585/000 met een diamant in princessslijpsel en 11 briljanten. Royale hanger, 26x16mm, uitlopend model met in het gepolijste gedeelte een princes geslepen diamant en als een zijde be...

2 Krist. dekselcoupes
Resultaat: 250 EUR

Stel geslepen kristallen dekselcoupes op onderschotel met amandelslijpsel en ster op de bodem, kleine beschadiging, met fraaie zilveren knoppen, 835/000 welke bekroond worden met liggende koeien, MT.:...

Broche GG robijn parel
Resultaat: 250 EUR

Staafbroche, GG, 585/000, met robijn en parel. staafbroche Art Deco, 40 mm, met Robijnen en Parels om en om gezet in strakke dikke balk. ca 3 gr.

Gouden ring, bloedkor.
Resultaat: 250 EUR

Ring, GG, 585/000 met bloedkoraal. Ovale ring met in het midden een ovale bloedkoraal, 17x9mm. Om de bloedkoraal zit een gegraveerde rand. ø 55

25 Diverse munten
Resultaat: 250 EUR

Kavel van 25 bronzen en zilveren munten o.a; Nederland Provinciaal 2 stuiver en 2 Kreuzer 1807, tevens diverse bronzen rekenpenningen van nederland Provinciaal (16x) Cond.: FR-ZFR

Pit van Loo
Resultaat: 250 EUR

Pit van Loo (1905 Winsum - ), olieverf op paneel, uiterwaarden met wolkenlucht bij avond 72x98cm. Cond.: G

A.M. Gorter, boom
Resultaat: 250 EUR

Arnold Marc Gorter (1866 - 1930), olieverf op linnen, oude boom in hersfttooi 23x13cm. Cond.: G

F. Hoos, boerderij met schuur
Resultaat: 250 EUR

Frans Hoos ( 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, zonnige boerderij met boer en boerin 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, dames met koets
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht bij avondlicht met twee dames 40x50cm. Cond.: G

Frits Goosen, Enkhuizen
Resultaat: 250 EUR

Frits Goosen (1943 Hilversum), olieverf op linnen, Enkhuizen 23x29cm. Cond.: G

Verzameling Nederland
Resultaat: 250 EUR

Nederland 1852-1969 collectie gebruikt/ongebruikt/postfris in voordrukalbum, Cataloguswaarde € 4.100,-

Kast
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Hollands Panderbuffet ca. 1880 met zuilen, hekwerk en panelen in goede originele staat 229x140x62cm.

Eiken kist
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e eeuwse eikenhouten dekenkist (slot mist) met panelen en sleevoeten in originele staat 87x147x77cm. Cond.: R-G

Hoekkast
Resultaat: 250 EUR

Duitse eikenhouten 19e eeuwse hoekkast met glasopzet. 2-Delig met 4 deuren en 2 lades. laat biedermeier ca. 1840. In uitstekende originele staat, mooie kleur 222x122x74cm.