Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring Roosdiamant
Resultaat: 500 EUR

Ring, GG, 585/000, met roosdiamanten. Antieke ring, in zeer goede staat, met 3 grote roosdiamanten en aan weerszijden 5 kleine roosdiamanten, gezet op zilverfolie. De band van de ring is voorzien van ...

50 Kopeke 1908, Rusland
Resultaat: 500 EUR

Russisch zilveren munt 50 kopeke 1908, TSaar Nicolaas II, Cond.: PR

Schilderij
Resultaat: 500 EUR

S.K. (Sipke Kool verso), olieverf op linnen (bijgeschilderd), vrouw bij spinnewiel 48x39cm. Cond.: M

Louis Artan
Resultaat: 500 EUR

Louis Artan (1837 - 1890), olieverf op linnen, zeilschepen voor de kust 54x30cm. Cond.: G

Charles Dix pendule
Resultaat: 500 EUR

Prachtige vuurvergulde Charles Dix pendule ca. 1830 (vergulding in goede staat) met 8-daags uurwerk, half-uurslag en touwtjesslinger. In zeer goede originele staat 47x21x12cm.

Iepenhouten kabinet
Resultaat: 500 EUR

Iepenhouten fineer 18e eeuw, Hollandse Louis Quinze kabinet ca. 1790. De knieën zijn nieuw gefineerd, verder in goede staat (geen scheuren in de zijkanten). geheel staand op klauwpoten 235x188x68cm. C...

Eiken kabinet
Resultaat: 500 EUR

Klein Hollands empire kabinet ca. 1810 van eikenhout met halve geëboniseerde zuilen en messing capitellen en bronzen beslag in goede staat 190x127x49cm.

Eethoek, 7 stoelen
Resultaat: 500 EUR

Prachtige Engelse 19e eeuwse eiken met mahoniehouten eethoek met bandintarsia op het blad. Tafel uittrekbaar, palisander en notenfineer. Stoelen van eiken met lederen bekleding. Getorste poten. Alles ...

4 Borden China
Resultaat: 480 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese Familie Roze borden met figuren in landschap. In goede staat ø23cm.

Ring WG smaragd briljant entourage
Resultaat: 475 EUR

Ring WG750/000, met Smaragd en Briljant. Entouragering met in het midden bezet met ovaal gefacetteerde smaragd en 8 briljanten 0.80ct W/SI, in bloemvorm 4.9 gr. ø 57

Eiken tekenaarskast
Resultaat: 475 EUR

Eikenhouten ladenkast (tekenaarskast) ca. 1900. In goede (recentelijk gerestaureerde) staat met 9 lades 90x86x121cm.

Schilderij, kermis
Resultaat: 460 EUR

Restsignatuur 20e eeuw, olieverf op papier, kermis met vele figuren bij avond 63x53cm. Cond.: G

Zilveren broodmand
Resultaat: 450 EUR

Schitterende Hollands zilveren ajourgezaagde broodmand op 4 pootjes met parelrand. 925/000, grootkeur, jaarletter P: 1975, MT: Aubert Den Haag ca. 383gr. 31x20x12cm. Cond.: U

Collier bloedkoraal 2 rij
Resultaat: 450 EUR

Collier, 2 rijen met Bloedkoraal en GG 585/000 sluiting. Collier met bloedkoralen, ø 4 mm, met mooie kleur, 2 rijen bevestigd aan een GG ronde bewerkte sluiting, ø 15 mm, met kleine ronde bloedkoraal ...

Spangcollier WG met Toermalijn
Resultaat: 450 EUR

Spangcollier, WG 750/000, met toermalijn en briljant. Designer collier, 3 rijig, met een hanger met in het middel een roze peervormige Toermalijn en diverse kleine briljanten 0.105 ct.,TW/Loepzuiver, ...

Jan van Vuuren, straatje
Resultaat: 450 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje met wasgoed 18x21cm. Cond.: G

Speelwals
Resultaat: 450 EUR

Speeldoos (kersenhout?) met wals 19e eeuw. Bevat 4 melodiën (waarschijnlijk Zwitserland) In goede originele werkende staat (1 tand mist) 11x32x14cm.

Tegel
Resultaat: 450 EUR

Vroeg 18e eeuwse polychroom Fayence wandtegel met kraai (Frankrijk of Italië) in goede originele staat (minimale chips) 20x16,7x3cm.

6 Kop&Schotels
Resultaat: 450 EUR

Zes 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met bloemen- en landschapsdecor met geschulpte rand. 1 Schotel lichte randschade, 1 kopje met chip en 1 kopje met oude haarlijn 7xø12,3cm. Cond.: G

2 Chinese vazen
Resultaat: 450 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen handbeschilderde vazen 20e eeuw, gesigneerd. Decor van figuren in zeer goede staat 40,3xø19cm.

Groot Empire servies
Resultaat: 425 EUR

Zeer uitgebreid Empire servies ca. 1820 (sommige delen mogelijk later) met gouddecor (iets sleets). Ca. 145 delen o.a; koffiekannen, terrines, kopjes, borden, schalen etc. (minimale chips mogelijk) Co...

Vitrine opzetkast, 19e eeuw
Resultaat: 420 EUR

Mahoniehouten Louis Quinze Hollandse vitrine opzetkast met afgeschuinde zijkanten, 3 lades en 1 deur. Geheel staand op klauwpoten in goede originele staat (porseleinkast) 210x135x50cm.

Toon Ninaber van Eyben
Resultaat: 410 EUR

Toon Ninaber van Eyben '34 (Scheveningen 1869 - 1977 Boxtel), olieverf op linnen, bergdorp 103x87cm. Cond.: G

Toon Ninaber van Eyben
Resultaat: 410 EUR

Toon Ninaber van Eyben (Scheveningen 1869 - 1977 Boxtel), olieverf op linnen, bergdorp bij Lago Maggiore 64x84cm. Cond.: G